Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolai programot...

Milyen iskolai programot szerveznétek a diákoknak?

Figyelt kérdés

A mi iskolánkban a diákönkormányzat intézi/szervezi a programokat a diákoknak. A jövő tanévben én is a tagja leszek, sőt, vezető szerepet töltök be. Tehát nekem kellene kitalálni olyan programokat, amik tetszenek a diákoknak, ám ez nagyon nehéz feladat.

Esetleg tudnátok ötleteket adni? Ti minek örülnétek a ti iskolátokban? A ti iskolátokban mi az a program, amit a diákok nagy része szeret?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2016. júl. 26. 20:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát attol függ hogy általános vagy közép amugy valami "mad day" hasonlo mint egy április elseje csak keményebb és valami extrákal valami plusz programokal majd irok ha kitaláltam valamit rá esetlsg.
2016. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Középiskola és köszönöm szépen. :D
2016. júl. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!