Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni hogy...

San1111 kérdése:

Hol tudom megnézni hogy felvettek-e egyetemre ha nem kaptam se e-mailt, se SMS-t?

Figyelt kérdés
Anyukám már idegbeteg amiért egyik helyről se kaptam visszajelzést. Van valami oldal ahol kihirdetik hogy kiket vettek fel? SZTE-TTIK-ra jelentkeztem programtervező informatikus szakra, ahova 280 pont kellett, nekem van 418

2016. júl. 27. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

ennyi ésszel van 418 pontod?

Szerinted mi a fenét jelent a ponthatár?

2016. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
te komolyan ilyen... vagy? felvettek.
2016. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én értem hogy bőven ponthatár fölött vagyok csak anyukámat kéne lenyugtatni mert megint idegbeteh hogy "hogy baszhjattam el ezt is hogy nem kapok értesítőt"
2016. júl. 27. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Mégis hogyan sikerült 418 pontot összeszedni, ha nem tudsz két háromjegyű számot összehasonlítani?

E-felvibe be tudsz lépni: az SMS nem számít hivatalos értesítőnek.


Mond, hogy trollkodsz.

2016. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ha anyád hülye, azon nem tudunk segíteni. Még az is lehet, hogy végül egyáltalán nem lesz SMS. De nem is értem, miért számít ez. Hivatalos levélre még heteket kell várni.
2016. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát na, van ilyen. Közben beléptem az e-felvételire (eddig nem engedte szóval azt hittem hogy oda már nem lehet belépni XD) és igazatok van, köszi szépen :)
2016. júl. 27. 07:48
 7/10 Vodafonelive ***** válasza:
62%
Felvi fiókodba belèpsz és ott a pontszámok fül alatt gyönyörűen le lesz írva zöld háttérrel(ha felvettek), hogy mennyi pontod van és melyik szakra soroltak be.
2016. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
XD legalább a netet tudnád használni, ha már informatikusnak mész... :(
2016. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
8: találkoztam én már olyan jól kereső programozóval, akinek én mutattam meg, hol lehet letölteni a WinDjView-t...
2016. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam már SMS-te tegnap este,hogy felvettek. Lehet hogy valami hiba miatt te nem kaptál,de ez az SMS amúgy sem hivatalos értesítés. Az e-felviben le van írva,hogy augusztus 5.-ig mindenki kap e-mailben egy besorolási döntést az oktatási hivataltól,illetve majd kapunk az egyetemtől/főiskolától is egy csomagot augusztus elején. Úgyhogy nyugi van!%
2016. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!