Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki tapasztalt főiskolai...

Aki tapasztalt főiskolai évkezdésben tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Üdv, próbálom törömen összefoglalni a kérdést.

A párommal idén előszőr el tudtunk volna menni nyaralni, a szállás csak szept 4-től 9ig volt szabad így arra kért szabadságot.

Nagy meglepetésünkre felvették az egyetemre.


Az év ugye szept. 1.-vel kezdődik ami csütörtöki nap. Levelezőre vették fel.

Úgy tudom, az első hét a tárgyfelvétel, stb. Az első hét alatt az 1-2.-t értendő? Vagy a következő hét?

A következő hét péntek-szombat már várható tan nap?

Sajnos a pannon egyetem honlapja nem érhető el perpillanat nem tudok utána nézni.

Ha valaki tud segíteni, megköszönném :)



2016. júl. 27. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Levelezőn szeptember közepéig nem történik semmi.

A beiratkozás kötelező, de csak egy napos program.

A regisztrációs héten online le tud rendezni mindent.

Ha akar elmehet évnyitóra megnézni a sok másnapos nappalis gólyatáborost, de nem érdemes.

2016. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen nem szept. 1-jén indul az év, tanulás szempontjából.
2016. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azt az évnyitóra értettem, mikor én jártam egyetemre nekem szept 1.re rakták pedig nem hétfőre esett akkor sem.


Egyszerűen nem tudok belépni pannon honlapjára, le van terhelve vagy nem tudom de nem jelenithető meg.. :/


Levél mikor érkezik az infókról kb? Sajnos már nem emlékszem rá nekem mikor jött, esetlegesen mikor lehet bemenni már személyesen, hogy utána nézzünk a dolgoknak? Jó lenne időben tudni :)


Nagyon köszönöm a gyors válaszokat :)

2016. júl. 27. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:

uni-pannon.hu


Innen működik. Mit nem látsz rajta?

2016. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a nagykanizsai oldala volt inaktiv, most azt is behozta, az uni-pen-t. Csak körül akartam nézni hátha van valami, köszi :)
2016. júl. 27. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

elsősöknek automatán felveszik a tárgyakat, legalábbis tavaly nem kellett tárgyat felvennünk.

nappalisoknak szept 12 (hétfő az év kezdete)

előző hét a reghét, ahol szintfelmérők, és beiratkozás van. az oktatási irodában érdeklődj, nekem ugy rémlik megoldható úgy, hogy nem te töltöd ki a lapot, hanem utólag irod alá.

2016. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2016. júl. 28. 14:52
 8/8 anonim válasza:

Szia, itt megtalálod az Oktatási igazgatóság nyári nyitvatartását, ide tudsz bemenni érdekldőni, bár szerintem érdemes inkább e-mailt írni.


Szintén itt van a tanév rendje és időbeosztása, évnyitók stb:


[link]

2016. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!