Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Konzultációs hét mit jelent?

Konzultációs hét mit jelent?

Figyelt kérdés

Levelezőre megyek szeptembertől, és a tanrendet olvasva láttam meg hogy mikor is lesznek konzultációs heteim. (Szeged)

Ez azt jelenti hogy nekem az összes napon lekell utaznom, vagy nem kötelező ezen napokon ott lennem?



2016. júl. 27. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én nappalis vagyok, szóval nem értek hozzá, de szerintem ez az amikor zh-t íratnak vagy ilyesmi. gondolom etr-en vagy coospacen fognak kommunikálni az oktatók, és jelzik hogy mikor kell menned. ha messze laksz, gondolom a karközi kolikban vagy a saját karod kolijában kérhetsz szállást erre az időre. (nekem azt mondták még régebben hogy ugyanannyi a vendégszoba ára egy hónapra mint a rendes koli ellátás, de lehet hogy ezt rosszul értelmeztem)
2016. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megvan, mennyit lehet hiányozni
2017. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!