Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz, ha nem megyek el...

Mi lesz, ha nem megyek el egyetemi tanevnyitora?

Figyelt kérdés
Van mar programom az napra, szerintetek haragudnanak?

2016. júl. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Senki nem nézi, fakultatív az egész.

Az egyetem már leginkább a szabadságról szól, ez már nem középiskola.

2016. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak haragudni, de érdemes utána megkérdezned valamelyik évfolyamtársadat, hogy hangzott-e el valami fontos.
2016. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg elcserélni a programodat az egyetemi tanévnyitóra.
2016. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Himnusz, tattada, mindenki bemutatkozik, dékán, meg a többi nagyobb nevű tanár, versek, versek, versek, zene, eskü (én XY tökre tanulni fogok, becsszó, stb.), aztán versek, versek, magasztos blabla, iskola bemutatása, egyebek. Aztán szózat és csá. :)))) Szóval menj csak, ahová szeretnél! :) Semmi nem lesz!
2016. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

kirúgnak az egyetemről ....


viccet félretéve, semmi sem lesz, én egyiken sem voltam eddig :D

2016. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a BME-n a szokásos tanévnyitós dolgok mellett (tavaly) Áder János is tartott egy hosszabb előadást ami nagyon jó volt, szóval megérte elmenni, de amúgy senkit sem érdekel ha nem mész el.
2016. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!