Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli pszichológia szak...

Károli pszichológia szak épületében a Bécsi úton van menza, büfé, kisbolt, akármi?

Figyelt kérdés
Még nem voltam ott, de azt látom, hogy a "világ vége" :) Nem bánom, nagyon örülök, hogy felvettek. Csak szeretném tudni, hogyan készüljek. Csomagoljak "2 heti száraz élelmet" vagy van saját büféjük? :)))
2016. aug. 1. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van :)

A nagyelőadó mellett van egy kis büfé, viszonylag tűrhető árakkal, az épülettől kb 10 perc sétára van egy kisbolt, ott kb mindent kapni, és van menza is, 800-1000 ft körüli áron (szerintem) finom kajákat lehet kapni, és elég nagy adagot :)


Lehet, hogy ezen kívül is van más, én is idén kezdek szóval eddig csak a nyílt napon/néhány más alkalmon tapasztaltam ki ezeket :D

2016. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tök jó! :) Köszi! :)
2016. aug. 1. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
én is Károli pszichológiára megyek :) szeptemberben találkozunk :D
2016. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is pszichológiára megyek; kicsit megkönnyebbültem, hogy az éhhalál legalább nem fog fenyegetni (:
2016. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van persze! 2 büfé, egy az emeleten a nagy előadónál, a másikba pedig az udvarról tudtok bemenni, van ebédlő, szerintem jól főznek, ezenkívül van egy bolt és egy cukrászda is az egyetem melelt, na megy egy zöldséges, ott is lehet venni pár dolgot.

gratulálok a felvételhez! :)

2016. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!