Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételi jelentkezés...

Pótfelvételi jelentkezés űrlapok? Fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy van néhány ilyen kérdés már itt, de szeretnék biztosra menni.

A felvi azt írta nem kell fizetni, viszont több megjelent cikk is azt mondta (pl eduline), hogy még idén is kell 5000 forintot fizetni. Na most akkor melyik igaz? Valaki esetleg aki pótfelvételizik tud pontosat?

Illetve a felvi oldalán intézem a jelentkezésemet, és ezt ugye akkor ügyfélkapun kell érvényesítenem. Ez azt jelenti, hogy nekem nem kell semmilyen űrlapot az OH-nak vagy az egyetemnek küldenem?

Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni nekem.

Köszömöm.



2016. aug. 1. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha felvi.hu írja, és nem hiszed el az ott írtakat, akkor hogyan szeretnél egyáltalán felvételizni? Hiszen csak a felvi.hu-n lehet megcsinálni.

Hol az az eduline-cikk?

Ha van ügyfélkapud, nem kell beküldened az OH-nak a hitelesítő adatlapot.

2016. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt van az eduline cikk: [link]

utolsó előtti bekezdés

illetve itt is ez található: [link]

Nem azt mondtam, hogy nem hiszem el, csupán bizonytalanná tett, hogy hiteles weboldalak, melyek foglalkoznak a pótfelvételivel is, ezt írják ki. Mivel tovább szeretnék tanulni ezért persze, hogy kétségeim lesznek, hogy most mit tegyek, mert ha rossz információt olvasok, és úgy cselekszem, akkor nem fogadják el a jelentkezést.

Az űrlapokkal kapcsolatos infót viszont köszönöm.

2016. aug. 1. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitöltöd az e-felvit, és jelzi, ha bármi hiányzik.
2016. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a linkelt cikkben a következőt is írják: "Siker esetén a felvételi határozatot, a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat a felsőoktatási intézménytől kapjátok meg 2015. szeptember első napjaiban."

Szóval nem kötelező befizetni az 5000 Ft-ot, de cserébe kapsz jegyet egy időgépre.

2016. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!