Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Andrássy Gyula...

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos, és nagyon gondolkodok rajta, hogy az Andrássyba menjek tovább. Az átlagom 5.0 volt, eddig mindig kitűnő voltam. Eurofaktra vagy humánra gondoltam. Várom a véleményeket az iskoláról, vagy tudnivalókról!:) És meg annyi, hogy ötös átlaggal felvennének alapból alapra?(ez egy értelmes kérdés lett :D)

2016. aug. 1. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mechwart jobb
2016. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Békéscsaba egyik legerősebb gimnáziuma az Andrássy. Általában oda járnak gazdagék. Nehéz suli, sokat kell tanulni , de ha szorgalmas vagy akkor ajánlomneked :)
2016. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Gazdagék? Tévedsz, tök átlagos családok jó képességű gyerekei járnak oda, oké van pár felvágósabb, de senki nem indul hátránnyal..

Nagyon ajánlom a sulit, ott érettségiztem, és javaslom hogy gondolkodj el a továbbtanulásodon és aszerint válassz osztályt, mert később nagyon megbánhatod(mint én). Általánosságban elmondható, hogy a szakok válogatott, "jobb" szaktanárokat kapnak, az A-sok, C-sek a maradékot:pp


Az 5,0-án úgyis rontani fogsz, nem az a lényeg, hanem a céljaidnak megfelelő tantárgyakból teperés

2016. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
egyébként az E-sek között van a legtöbb felvágós, csak szólok:)) de inkább az mint a C
2016. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a megye legjobb sulija, mint oktatás szempontjából, mint a közösség. Én nem bántam meg, hogy oda jártam. Ha erős suliba jártál, akkor lehet, hogy nem is fogsz rontani, de ha igen az sem gond. Alapból az A és a C a gyengébb osztály, de ez pl. az én évfolyamomra nem volt igaz, az A-sok nagyon erősek voltak.

Gondold át hogy mit szeretsz. Ha a humán tárgyakat, akkor a C, ha a nyelveket akkor az E, ha a biológiát akkor a B (emelt biosz) ha a törit, akkor emelt töri (én ide jártam és most jogi egyetemen nagyon jól megalapozta a tudásom), ha a reál tárgyakban vagy erős, akkor a D, ha pedig még nem tudod, vagy egyik tantárgyat sem részesíted előnyben, akkor az A.

De ha csak a humán és az eurofakt közt gondolkodsz akkor mindenképp az E.

Az, hogy gazdagék járnának oda, csak egy sztereotípia, mindig is sznob sulinak volt beállítva és ez sajnos nem változik, pedig ugyanannyi a gazdag gyerek, mint máshol. És ami fontos, nem a pénzed alapján fognak megítélni, hanem a tudásos szerint.

Ha tudsz tanulni, szorgalmas vagy és vannak céljaid, akkor mindenképp ezt a sulit válaszd!

A tanárok pedig elképesztőek (persze vannak kivételek)

Sok sikert! :)

2016. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vazulnéni válasza:
0%

Szia! Ha okos vagy és szorgalmas,nem ajánlom a humánt, sokkal inkább az Eurofaktot. A humán a leggyengébb osztály mindig, oda a legkönnyebb bekerülni. Ugye oda jegyek alapján vesznek fel,nem kell felvételi,és tényleg azok az osztályok a leggyengébbek. Nem azt mondom, hogy hülyék járnak oda, csak tényleg oda nem nehéz bekerülni.

Én kilencedikes vagyok, Eurofakton. Külsősök mind az mondják,hogy az Andrássy droidképző,de ezt minden odajáró cáfolja. Kell tanulni,de nem rokkansz bele. (még nincs saját tapasztalatom e téren) Az is hülyeség, hogy az E-be járnak a felvágósok,meg gazdagék,nálunk mindenki olyan közepes anyagi helyzetű.

Ajánlom nagyon az e-t!

2016. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Téged hány ponttal vettek fel? És hanyas tanuló voltál?
2016. szept. 5. 17:40
 8/10 Vazulnéni válasza:
52%
80 ponttal, kitűnő voltam, a felvételit toltam el nagyon. De szerencsém volt, mert idén nem volt olyan magas az átlag, Eurofaktra 72.-et vették fel utolsónak. :)
2016. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is ide jártam,és a mi évfolyamunkban a C vetekedett az E-vel,olyan jó volt,sőt,több tanár szerint a C volt a jobb.Általánosságban elmondható,hogy a C osztályok kreatívak,ők szerveznek mindent.:)
2017. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tényleg kötelező a lányoknak a tornadressz?
2023. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!