Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok a budai kerületekben...

Tudtok a budai kerületekben gimit? Ahova 11-re atvesznek, gyenge 4-es átlaggal?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen lusta: telefonálj körbe. Nem fognak igazgatók idejárni a kérdésedet olvasni.
2016. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam. Pár véleményt, meg aki ismertebb ebben, segítséget írni. A tied nem az.
2016. aug. 5. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel közoktatásban dolgoztam, ezért pont hogy ismertebb vagyok ebben. Nem találkoztam még olyannal, aki úgy talált magának iskolát, hogy itt kérdezősködött. Egy diák nem fogja tudni, milyen feltételek szerint vesznek át más diákokat.

Te viszont még csak nem is konkretizálod, hogy milyen osztályt keresel (emelt nyelv stb.). Ezért érdemes volna szimpátia alapján megkeresni gimnáziumokat. Nincs már erre olyan sok időtök.

2016. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!