Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE ÁOK, tapasztalatok és...

SZTE ÁOK, tapasztalatok és tippek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megtennéd, hogy kifejted bővebbe, pontosan mire is vagy kíváncsi?
2016. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most leszek elsős, és a gólyatáborba nem tudtam menni, szóval a kurzusokról szeretnék többet megtudni, mit érdemes felvenni,kinél mire kell figyelni, meg hogy az elején mire figyeljek pl: számonkérés.
2016. aug. 11. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnálom, hogy kihagytad a gólyatábort, mert nagyon jó szokott lenni, de ne aggódj a Gólya Start Napon lesz lehetőséged ismerkedni, oda mindenképp menj el. Ott egyébként rengeteg mindent elmondanak ami fontos. A jövőhéten szerintem fogtok kapni egy nagy adag papíralapú információt is postán. Amiket elsőnek csinálj meg, az az ETR, Modulo regisztráció, töltsd ki a helyzetfelmérőt, add be hozzá a kollégium és bérlet igénylést, csináltasd meg az orvosi vizsgálatokat egyelőre ezek a lényegesek! Aztán jön a tárgyfelvétel 22-től, ebben is fognak segíteni, de nem nehéz, ha nem megy nekem is írhatsz itt nyugodtan. Tippek és trükkök..Anatómiát tanulj óráról órára, sokat, már előre kell tanulni az órára, hogy valami fogalmad legyen róla. Ebből lesz szerintem az első számonkérés, ami a felsővégtag demonstrációja. Anatra egyébként ajánlom neked a fehér sobottát, a 3 kötetes funkcit, ezen kívül a BS és Sugi jegyzeteket. Ezeket majd a Startnapon megtudod, hogy hol lehet megvenni. Aztán a többi tárgyból a számonkérés, kémiából nem kell járni az órákra soha nincs katalógus, ha nem kémiával jöttél, akkor ezt is tanuld óráról órara, mert elég kemény. Fizikából minden órán van pár kédéses teszt, de ez nem vészes, sejtbiológiát a demóra tanulj, itt a lényeg, hogy az egyik demó kettes legyen. 20/L

2016. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. aug. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!