Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n mennyi ideig tart a...

SZTE-n mennyi ideig tart a kari beiratkozás?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy meddig tart, viszont utána még az adminisztrációs beiratkozást is el kell intézni, amire meg időpontot kell foglalni, viszont így hogy foglaljak, ha nem tudom, meddig tart kari? 2 óránál tovább tarthat?
2016. aug. 17. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy 2-3 óra általában.
2016. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi?

Nem sok az egy kicsit?

2016. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam, de nem a kettő együtt tart ennyi ideig? Mert csak a kari 2-3 óra lenne, az tényleg sok... Már csak azért kérdezem, mert 1-től van a kari beiratkozás, viszont ha 2-3 óra, akkor az adminisztrációsra biztos nem tudok menni, mert az csak 3-ig van, legalábbis addig lehet időpontot foglalni, én meg aznap szeretném mindkettőt letudni, mert elég messze lakok, és nem akarok emiatt 2x annyit utazni..
2016. aug. 18. 01:01
 4/4 anonim válasza:
Helló, elsős leszek, leírnád tavaly hogy volt légyszi.
2017. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!