Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7-8. osztály fontos aki tud...

7-8. osztály fontos aki tud kérem válaszoljon!?

Figyelt kérdés

Most a 2016-2017es tanévben leszek 8.osztályos.

De iskolát váltanék mivel az óráink 45%-a elmaradt 7.osztályban.

Ha jól viselkedek és ha nem akkor is 3mast adnak a magatartásomra.

Arra kérlek titeket aki tud olyan iskolát budapesten ahova átvennének erre az 1évre 2,4-es évvégi átlaggal.

Matek 3

Fizika 3

Ének 4

Info 4

A többi 2es:(



2016. aug. 21. 00:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%

Ilyen átlaggal ne az iskolát okold. Ha az órák fele elmaradt,akkor nyílván fele annyit tanultatok és fele annyit feleltetek.. Ha te még így is ilyen rossz jegyeket kaptál,akkor csakis benned van a hiba. A magatartás pedig megint rajtad múlik,ne haragudj de a rossztanulók általában rossz viselkedésűek is,szóval ez is összefügg.

Anya tanár én pedig most végeztem a középsulit végig kitűnő átlaggal szóval tudom miről beszélek. 3 iskolába jártam eddig, a középiskolába 8. osztályban mentem át (6 osztályos gimi)

Én is pont augusztus 20 után mentem át annak idején,mert sűrgős volt. Engem átvettek. De nem is tudom összehasonlítani a 2 helyzetet....

Szerintem ilyen átlaggal nem fognak kapkodni érted. :/ Senki sem akar egy rossznak tűnő gyereket az osztályba. Bírd ki ott az utolsó évet, gondolom a nyár folyamán nem pótolták be a lemaradást. Hogy akarsz átmenni egy másik suliba ennyi lemaradással?


Bocsi,nem akartalak megbántani. Az utolsó évben szedd össze magad, találd ki,hogy melyik középsuliba akarsz menni. Ha kell központit írni előtte,akkor nézd át az előbbi évek feladatait,ha pedig nem,akkor meg kezdj el teperni,hogy felvegyenek valahova.

Utolsó év gyorsan elmegy ;) gondolj arra,hogy jövőre már nem leszel ott

2016. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Burkuskutya ***** válasza:
71%

Mi az, hogy az órák csaknem fele elmaradt? Senki nem vette észre? Senki nem tette szóvá? Hol volt az igazgató? Hol voltak a szüleitek?

És ha már így volt, te is a könnyebb végét fogtad meg a dolgoknak, ha ilyen átlagot produkáltál! Ezt nem oldja meg az, hogy másik iskolába mész!

Gondold csak el: nemcsak az óriási lemaradásodat kellene behoznod, hanem belecsöppennél egy vadidegen környezetbe, be kellene illeszkedned egy összeszokott közösségbe, alkalmazkodnod kéne egy teljesen más tanári követelményszinthez is.

Szerintem maradj, ahol vagy! Szedd össze magad! Kérj segítséget: valakit, aki következetesen számon kér minden nap. És tanulj!!! Hozd fel magad félévre legalább négyesre, akkor még van reményed egy jó középiskolára.

2016. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkora a létszámhiány, hogy simán átvennének több helyre is. A magatartásod miatt vidd az ellenőrzőkönyvedet, hogy lássák, milyen beírások állnak mögötte.

Eltöltöttem egy kevés időt az igazi magyar közoktatásban, és az eredményed egyáltalán nem kiugró. Csak ha egy várost írnál, akkor több tanácsot lehetne adni.

2016. aug. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1: lehet, hogy édesanyádéknál nem úgy van, de alapvetően ha egy tantárgyból hosszabb időn keresztül kell helyettesíteni, akkor igen csak romlanak a jegyek. Először esetleg elvannak a helyettesítő tanárral, bevisz szaktanár valami kis feladatlapot, aztán egyszer csak jön az eszmélés, hogy kellene érdemjegy, és a semmiből előkapnak egy dolgozatot stb. Szóval nem olyan egyszerű ez, mint amilyennek tűnik.


2: nyilván túloz egy kicsit a kérdező, de sajnos nem ritka az ilyen. A naplóba bekerül, hogy az óra meg volt tartva, témát is beírnak, aztán a helyettesítő tanáron múlt, tényleg megtartotta-e. Lehet, hogy nem volt elég tanár, lehet, hogy tartósan beteg volt valamelyik stb.

2016. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3és 4es köszönöm.

Ez az ora elmarados dolog ugy zajlott hogy ha a 4.ora elmaradt akkor mar az 5-6is.

Ha helyetesito tanart tettek be ami nagyon ritka volt akkor vagy udvarra lettunk kikuldve vagy pedig haza.

És kedves 1 es kepzeld el 1 beirasom se volt.

Legalabb ugy itelkeznel hogy tudnad mi zajlott.

Azert szeretnek atmenni masik suliba mivel

Itt nehez lenne a felveteli keszulni mivel a mondat elemzesnel is csak az allitmanyig jutottunk a tanarral.

Az egesz iskolaban 3nornalis tanar volt matek fizika tesi

A tesit nalunk nem osztalyoztak :)

Kerem aki tud mondjon ilyen sulit nagyon fontos

2016. aug. 21. 11:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Még most sem írod le, milyen városban keresed. Kicsit azért oda kellene figyelned a részletekre.
2016. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6os koszonom.

Budapesten belul barmelyik keruletben

2016. aug. 21. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudná itt bárki is, hogy átvennének-e valamelyik suliba? Az ilyesmit az adott iskola igazgatója dönti el. Ha véletlenül épp erre jár egy, és úgy dönt, hogy felvesz téged, biztos be fogja írni ide, de azért erre nagyon nagy esély nincs. Holnap kezd el végigjárni a közeledben levő iskolákat az egyik szülővel, mert lassan kezdődik az év!


Amúgy ez csak a te ötleted, hogy iskolát szeretnél váltani, vagy a szüleid is egyetértenek vele?

2016. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kezdd
2016. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8as kozos dontes a szuleimmel de ok jobban szeretnek.

Es onann tudna barki is ha valakit atvettek valahova vagy atjelentkezett mashova es sikerult neki.

Es nem kene egybol lekezelo lenni.

Igen szerdan fogunk bemenni par iskolaba eddig 2be voltunk

Sashegyi Arany Janos ott azt mondtak nem biztos es 24edikeeig eldontik.

Váci Ének Zenei ide az igazgato felvett volna de csak angol osztalyba de mar nem volt helye az Angol osztalyba.

2016. aug. 21. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!