Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg enyhébbek a gólyatábor...

Tényleg enyhébbek a gólyatáborok 2014 óta?

Figyelt kérdés
nekem jövő héten lesz és még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ott a helyem.. azt hallottam az eltés botrány óta már nem annyira durvák. ez igaz?

2016. aug. 23. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan durvak kb mint eddig, csak nem csinalnak belole hirverest. A feltorekvo pi.@csak lefekszenek a hokos nagyfiukkal hogy megalapozzak diplomaosztoig a hirnevuket, mindenki eszmeletlenre issza magat,megalazo jatekok vannak...tapasztalat, en a 2.nap utan vonatra ultem es hazamentem. Vilagosan elmondtam hogy van baratom es nem akarok bugyiban iszapbirkozni, erre kozoltek hogy akkor a csapatom nem kap pontot. Nekem ez nem mulatsag...es nem azert mert szent vagyok vagy prud,csak ez nem fer bele.
2016. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a magas fokú bizonytalanságot.

Ha nem akarsz menni akkor ne menj. Ennyire egyszerű. Ha meg menni akarsz akkor ne parázz.

Nyugi van, nem fog senki sem megölni, ha valamit nem akarsz akkor nem csinálsz meg. Ha pedig eldurvulna akkor felhívsz valakit, és majd intézkednek Ők a továbbiakban.

2016. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
El szeretnék menni mindenképp, mert Facebookon összebarátkoztam sok emberrel és rábeszéltek. CSAK nem iszom alkoholt és nem vagyok híve ezeknek a megalázó feladatoknak. Viszont én egy kisebb, vidéki suliba megyek, ahol elvileg nem annyira durva, mint a pesti sulikban
2016. aug. 23. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
A gólyatáborok programjai különbözőek egyetemenként és szakonként. Nincs azért mindenhol ilyen, de van, ahol sok program hasonló stílusú. Azonban nem kötelező maradni. Menj el, és amikor már nem tetszik, eljöhetsz. Egy kis bátorság azért nem árt, nem kell hullarészegnek lenni, se eltűrni mindent, de tény, hogy egy kis lazítás az egyetem kezdete előtt felejthetetlen élmény lesz.
2016. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rövid válasz: bizony tényleg így van. Sok helyen már le kell adniuk a részletes programot, esetleg valamilyen ellenőrző fószer is lemegy. Az szte-nél a házirendben láttam, hogy nem szabad/kéne levetkőzni alsóneműnél jobban. De lehet hogy valahol változatlan, te hova mész?
2016. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész ,és idő előtt eljössz, az sokkal rosszabb fényt vet rád, mintha el sem mentél volna.

De kétlem, hogy 3 nap alatt a piálós-szelfizős-bulizós-jegyzetekért kuncsorgó kirakatbarátságokon kívül mással is gazdagodnál ott. A megalapozott barátságok megkötésére 3 éved lesz.

2016. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Miért lenne rosszabb?
2016. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor azt látják, hogy neked ez sok volt, vagy túl fárasztó, inkább hazamész, tehát különbözöl tőlük, akik szívesen maradnak végig. Persze más okból is lehet később érkezni vagy előbb menni.
2016. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os:


Azért ez már nem középiskola, hogy azzal nem barátkozunk, akik kimarad a gólyatáborból vagy aki gólyatáborban rájön, hogy nem érzi jól magát és haza megy. Ennyi idősen már kell, hogy legyen annyi önállóság, hogy ne másoknak akarj mindenáron megfelelni, ha igen az rólad állít ki szegénységi bizonyítványt. Szóval főiskola/egyetemen kérdés persze melyik már felnőttebbek ennél az emberek és nem eszerint fognak barátkozni.

2016. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, abban 6-osnak igaza van, hogy nem veszít azzal semmit senki ha elmegy a gólyatáborból, mert a sok alkesz a 3 napig tartó végtelen ivászatból erre tuti nem fog emlékezni.
2016. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!