Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kredittel kapcsokatban segítsé...

Kredittel kapcsokatban segítség (elsős)?

Figyelt kérdés

Valószínüleg annyira izgulok, hogy túlbonyolítom.

De azért biztos, ami biztos! :)


A 30 kredit/félév eloszlásával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy a kötelező/fő tárgy összkreditje kell hogy 30 legyen vagy pedig a főtárgyé és egy minoré/szabadon választott kurzusé együttesen kell, hogy 30 legyen?


Nagyon köszönöm előre is a segítséget!



2016. aug. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az előtanulmányi tervet. Nálunk félévre lebontva vannak a tárgyak és hogy épülnek egymásra a következő félévekre.

Egy félévben a felvehető összes tárgy kell, hogy elérje a 30-at. Ebben benne van a kötelező és szabadon választható tárgyak is.

2016. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap én is ezzel szenvedtem. :D Egy cipőben járunk. :D Nekünk is (PPKE-n) 30 kreditet kell egy félévben teljesíteni. Te hány szabadon választható tárgyat vettél fel? :) Nekem csak egyet sikerült és így van meg a 30...
2016. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell a 30 sehol, csak sok helyen hat félév a képzés, 180 kredit kell és így az arányos hogy félévente 30 kredit.
2016. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretném pluszba évekig húzni az egyetemet, ezért írtam, hogy KELL teljesítenem. :)
2016. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!