Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Reflux esetén hogyan igényelhe...

Reflux esetén hogyan igényelhetnék könnyített testnevelésórát?

Figyelt kérdés
Jelzem, nem felmentést, csak könnyített tesiórát. Májusban voltam gasztroenterológusnál, tehát zárójelentés adott. Kérdés, magához a testnevelőtanárhoz forduljak, a kezelőorvosomhoz, vagy az igazgatóhoz? (középiskola)
2016. aug. 24. 20:35
 1/1 anonim válasza:
Jelzem én is refluxos vagyok. Antireflux műtétem is volt. Előtte a gasztroenterológusom abszolút ajánlotta az állandó tornát, tehát csak magadat húzod csőbe, ha nem fogsz részt venni teljes mértékben a testnevelés órákon. Annyit tudnék hozzátenni, hogy fej, és kézállást ne végezz, ha megkérnek rá, mert az tényleg nem tesz jót. Ha még lenne bármi kérdésed, akkor írj nyugodtan. Üdvözlettel: egy idén végzett középiskolás
2016. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!