SZTE STUD segítség?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az SZTE STUD-ra és felmerült bennem pár kérdés. Az kapott számsor a címem, vagy az alias? Mivel ez kell beiratkozáshoz. És valahol meg tudom nézni az aliasomat, mivel mer nem vagyok biztos benne a horde felületen pedig nem találom sehol,


Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. aug. 26. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már nem tudok belépni, mert megszűnt az enyém, de emlékeimből megpróbálok segíteni.


Kaptál egy hxxxxxx alakú azonosítót (az xxxxxxx 6 db. számot jelent). Ezt meg kell jegyezned, mert ezzel tudsz belépni a levelezőrendszerbe, valamint az egyetemi rendszerbe. Ezen kívül ez az email címed alapvetően (tehát hxxxxxx@stud.u-szeged.hu). Az alias azért kell, hogy ne kelljen másoknak megjegyezni ezt a hosszú számsort és azzal is tudnak neked levelet küldeni. Az aliasodat neked kell megadni, de kötelezően Vezeteknev.Keresztnev kell, hogy legyen. (Ha gyakori neved van, akkor még jön egy szám a végére, de azt nem tudom, honnan kapsz.)


Egyébként itt találsz leírást: [link] és [link]


Fontos! Kapsz egy bonyolult, generált jelszót, azt viszont meg kell változtatnod. Ezt el fogják mondani első órán is, de jobb, ha bevésődik. :)

2016. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszike a választ :)

És még annyi, hogy esetleg tudod, hogy a HORDE-ba hol a fenébe lehet megnézni, hogy mi az aliasom, mert már fogalmam sincs. :|

2016. aug. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!