Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » UMSZKI vagy Verebély SZKI?

UMSZKI vagy Verebély SZKI?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokat kérdezném, akik valóban ismerik valamelyik iskolát, és nem csak hallotak ezt-azt. Hol magasabb az oktatás színvonala (villamosiparban szeretnék továbbtanulni), melyiknek jobb a felszereltsége?
2016. aug. 27. 05:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én az UMSZKI-ba járok és a testvérem is.


Szerintem az UMSZKI-ban jobb az oktatás. Magyarra vagy angol kéttannyelvűre mennél?

A verebélyben is voltam anno próbán de nem tettszett. A felszereléseben is szerintem az UMSZKI a jobb

2016. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Magyarra szeretnék menni, és az erősáramú elektrotechnikusi érdekelne leginkább. Várok még válaszokat, kinek milyen tapasztalata volt. Néhányszor már én is jártam mindkettőbben, egyelőre nekem is az
2016. aug. 27. 14:56
 3/11 A kérdező kommentje:

(elnézést, a vége lemaradt)

nekem is az UMSZKI van az első helyen.

2016. aug. 27. 20:24
 4/11 youngboy26 válasza:
100%

kérdező, nem tudom aktuális-e még?!

Én is ezen a szakon vagyok erősáramú elektrotechnikus, de esti rendszerben. Nekem tetszik a suli, ott végeztem a Szakiskolát 5 éve, végzős vagyok, de nem tetszik már a suli, így a Verebély László esti szakára megyek, mert ott van a volt osztályfőnöm, és ő hozzá szeretnék vissza kerülni.

köszönöm, hogy elolvastátok az írásomat.

2017. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Most voltam felvételizni mind a kettőben. Nekem a Verebély jött be jobban. Sokkal kedvesebbek voltak, és összetalálkoztam a folyosón egy régi ismerőssel, aki már két éve oda jár, és csak jókat mondott róla. Úgy hogy én előre fogom sorolni a Verebélyt.
2017. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Most már biztosan tudom mondani, hogy jól döntöttem, amikor a Verebélyt választottam. Szakmailag nagyon jók, és bár szigorúak, emberségesek. Malmos az Of., mi félünk tőle, de a felsősök szemében Ő az ÁSZ.
2017. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én sem bántam meg, szeretek oda járni.
2017. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A suli egy átlagos közép iskola , a felszerelésekben nincs hiány viszonylag jó minőségűek,ide nem nehéz bejutni ezért 9. elején sok gyökér lehet az osztályodban de ne aggódj nagyon hamar lemorzsolódnak. Mert a rossz magatartású diákok vagy megbuknak vagy kirúgják őket.Itt nincsenek verekedések, zaklatások! A tanárok fantasztikusak!Bármit rosszat hallottál az itt nem a tanárok segítő készek,segítenek sokat és nagyon szeretnék ,hogy ne bukj meg ,ezért szívesen korepetálnak és jó minőségű az oktatás.
2018. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Verebélyről írtam.
2018. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát az Umszki ennek az ellentéte sajnos tapasztalat.
2023. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!