Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy fogok beilleszkedni...

Hogy fogok beilleszkedni középsuliba? Hogy legyek "népszerű"? Milyenek lesznek az első napok-hetek? Annyira izgulok!

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy felvettek az áhított középiskolába. De nagyon izgulok, hogy mi lesz jövő szeptemberben. Hogy legyek népszerű? Ez alatt nem azt értem, hogy mindenki kedvence legyek, a tipikus éncentrikus csaj, a méhkirálynő, aki r*bancos és a háta mögött kibeszélik, hanem csak hogy jóba legyek az osztálytársaimmal. Milyen lesz az első időszak? Nektek milyen volt belépni a középsulis életetkbe? :)

14/l


2010. ápr. 20. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

1.Ne légy sértődékeny!Persze ha valami bántót mondanak,védd meg magad,de ne durcizz mindenen.Én itt rontottam el,a mostani barátnőm megmondta hogy tavaly utált ezért.

2.Légy nyitott!Beszélgess (szinte)mindenkivel egy kicsit,meglátod ki milyen személyiség.

3.Ne ítélj elsőre!Lehet hogy akit vetélytársnak/gonosznak/hülyének/unszimpatikusnak tekintesz,az lesz a legjobb barátod.

4.Ne add ki a titkaidat!Rossz visszahallani másoktól.

5.Légy önmagad!Ne akarj megváltozni,maradj ugyanolyan mint amilyen most vagy csak kicsit alkalmazkodj az új közeghez.:)

Remélem segítettem kicsit,ha van még kérdés,nyugodtan kérdezz.

16L(10.évf.)

2010. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ne beszélgess szinte mindenkivel. Ez hülyeség. Egyszerűen csak LÉGY ÖNMAGAD. Nem tudom,milyen beállítottságú ember vagy, a beilleszkedés nagyban függ ettől is...

Azzal viszont egyetértek, hogy ne add ki a titkaidat az elején. Nem szabad vakon bízni mindenkiben csak azért, hogy bevágódj.

22/L

2010. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

1.válaszoló vagyok.

Azért írtam ezeket a válaszokat mert nekem ez jött be.Nem kell megcáfolni szerintem,ez az ÉN személyes tapasztalatom és majd Ő eldönti,melyiket próbálja ki.

2010. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
01:06-os vagyok. kedves első kommentelő! összetéveszted a beilleszkedést a bevágódással...
2010. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazán nem bevágódás kérdése volt,mindössze felmértem,ki az akivel azonos hullámhosszra kerülhetek.A lekezelő hangnemet pedig kikérem magamnak.
2010. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem állt szándékomban bárkit is lekezelni :) ha így értelmezted, sajnálom.
2010. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!