Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemen milyen a...

Miskolci Egyetemen milyen a balekoktatás, balekvizsga?

Figyelt kérdés
sziasztok, szeretnék majd jelentkezni a selmeci hagyományokat magában foglaló balekotatásra. azt hallottam hogy az oktatás során a tanulás mellett "vicces" feladatokat is kell teljesíteni, illetve a vizsga szóbeli részén is bármit kaphatsz, akár viccesebb/kínosabb feladatot is. a kérdésem az hogy ezek a feladatok mennyire kapcsolódnak a meztelenkedéshez, megalázóbb dolgokhoz, stb. kérem csak az írjon aki maga is átesett ezeken a dolgokon (akár más egyetemen is). köszönöm.

2016. aug. 28. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Én személy szerint kihagytam, mert egyszerűen nem tetszett, hogy ordibálnak az emberrel és szarba se nézik (főleg olyanok akik már 5 éve csinálják a bsc-t).

Másik probléma vele, hogy csak akkor tudod megcsinálni, ha miskolci vagy, mivel sokszor éjfélig vagy még tovább tart egy-egy alkalom.

A feladatok között pedig van mindenféle. Sokszor szoktam látni a bejáratnál lányokat kartonlappal a kezükben: "Gazdász puszi 100 Forintért" felirattal. Kérj számlát a mekiben zsíros kenyérről, énekelj a buszon ami a város és az egyetem között közlekedik. Egy szó mint száz, a legtöbb feladat lényege hogy hülyét csinálj magadból.

2016. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is az elsővel értek egyet. De sokan szeretik ettől függetlenül.
2016. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Meztelenkedni nem kell, de ettől függetlenül szerintem sok megalázó feladat van, ami tőled függ, hogy nevetsz-e rajta. Én végig csináltam, ki lehet bírni.
2016. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, leírnád hogy neked milyen feladatok voltak?
2016. aug. 30. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsináltam, szerintem egyáltalán nem volt vészes, de ez csak felfogás kérdése...

Vannak azonnal megoldandó, és hosszú távú feladatok. Nálunk olyanok voltak, hogy egy lány fiúnak, egy fiú meg lánynak kellett hogy beöltözzön, mindig vannak jelenetek a mónika vagy balázs show-ból. van olyan hogy meg kell találni egy bizonyos embert valamilyen jelző alapján (általában vulgo/alias alapján). Vagy hogy ki kő kata, vagy hol a p*nafa, vagy a fiúknak végig kell menni az egyik kolin, és női bugyikat, vagy melltartókat gyűjteni, sörösdobozból trónt építeni, stb.

Ennek a lényege az lenne egyébként, hogy megtanuld tisztelni a feletted állókat, (munkahelyen is van olyan akinek a tudása nem ér fel a tiedhez, mégis feletted áll), de a cél nem az hogy rajtad, hanem hogy veled nevessenek. Mimóza lelkűeknek, akiknek nem lehet egy viccet úgy elsütni, hogy ne sértődjön halálra nem ajánlom, de laza felfogással jól lehet szórakozni. És csak 8-10 alkalom az egész.

2016. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenkedés nincs. Megalázó feladat sincs, ha nem találod elfogadhatónak, akkor jelzed és mentesülsz alóla. Ennyi.


Nekem olyanok voltak, mint az ajtónálló, az óra (percenként újra kell rajzolni egy digitális órát és 5 percenként hanggal jelezni), hozni sört, eljátszani egy megadott jelenetet, selfie-t csinálni egyetemi nevezetességekkel (kőkata, 3,1415926...fa, stb.). Nem hiszem hogy bármelyik is vállalhatatlan lett volna egy zártkörű eseményen.


Másrészt ezek összekovácsolnak némileg azokkal a szerencsétlenekkel, akik közös feladatot kaptak veled.

2016. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!