Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nagy baj szerintetek...

Mennyire nagy baj szerintetek ha az egyetemi beiratkozásra kb. fél óra késéssel érek be, úgy hogy azt írták a pontos megjelenés kötelező?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a Tanulmányi Osztályt hívni vagy százssor,de nem veszik fel. Messziről kell beérnem a Szegedi Egyetemre reggel 8-ra, azonban nekem már előbb nem megy vonatom. A legkorábbival 8:15-re érek be és onnan még meg kell keresnem az egyetemet, azt hiszem vonattal kell mennem. Lehet még kicsit több is lenne,mint fél óra. Első éves levelezős vagyok a TTIK-n.

2016. aug. 28. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
"százszor"
2016. aug. 28. 19:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, nem tudod megoldani, hogy előtte nap odautazol és valami ismerősnél alszol?
2016. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rokonomék akkor tán nem lesznek otthon,még képlékeny náluk is a helyzet. Onnan mennék máskor órákra csak ez a pénteki nap elég szerencsétlenül van meghirdetve.
2016. aug. 28. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg megoldani, hogy időben oda tudj érni. Biztos nem véletlenül kérték a pontos megjelenést.
2016. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Panzió, szálloda, stb. meg lehet oldani...
2016. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Károlyi koliban is lehet "lakni" egy-egy éjszakát, olcsóbb, mint a szálloda vagy ilyesmi.
2016. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

bármelyik kollégiumba befogadnak egy-egy éjszakára és nem kerül sokba

egyébként ott kötelező öltönyben, meg kiöltözve menni ?

2016. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltem a sulival,azt mondták,hogy nem baj,ha fél órát kések,a tájékoztatót megkapom később, azt amiről lemaradtam. Két beiratkozásom lesz aznap és a második 10-kor lesz.
2016. aug. 29. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Beiratkozás öltönyben? Ez komoly? :D


A beiratkozás egy adminisztrációs tevékenység, ahol a tanulmányi osztály dolgozóinak töltöd ki a beiratkozási lapot és írod alá + átadsz egyéb adatokat, nyilatkozatokat, bizonyítványokat, ennyi. :D Ez nem igényel öltönyt... :D

2016. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!