Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hely foglalás szeptember 1én....

Hely foglalás szeptember 1én. Hogyan?

Figyelt kérdés

Most megyünk utolsó évfolyamra középiskolába és nekünk szükségünk van egy helyre amit kinéztünk egy gyerek ül ott de szép szóval nem lehet meggyőzni szerintetek hogyan kellene ezt eszközölni 1én lesz tk osztás és mindenképpen szükségünk van arra a helyre.Hogyan szerezhetnénk meg?

Tippek?



2016. aug. 28. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt az oviban kinőttük... 19-20 évesen nem mindegy, hogy hol ülsz? Miért van rá akkor szükségetek? Egyébként pedig én nem balhéznék össze emiatt senkivel, osztálytárssal meg pláne nem. Ha ésszerű érveket hoztok fel, biztosan cserél veletek.
2016. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miket? hát itt mindenki elég ovis szóval mindegy itt már :D Tényleg kell van többek között konnektor meg előttünk-mögöttünk okosak akik segítenek stb stb stb stb.
2016. aug. 28. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezek alapján ti sem vagytok sokkal érettebbek, mint az ott ülő :D Egyébként pedig ha jó hely, neki sem érdeke elülni onnan. Szerintem keressetek egy másik padot, a végzős évre nem kell balhé. Hagyjátok az osztálytársatokat, ha ennyire ragaszkodik hozzá, hadd üljön ott!
2016. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eléggé ilyen szerencsétlen gyere ráadásul ez legelöl van és mindenki hátra akar menni nem tudom ez miért nem tud hátra menni pedig rengeteg ott a hely de ez a legjobb mi szerintünk. Mik lehetnek észérvek?
2016. aug. 28. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd,hogy mostanaban nem igazan latsz jol,de meg nem kaptal idopontot a szemeszetre. Ezert szeretnel elol ulni,hogy jol lasd a tablat.
2016. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már van okulárém, de jó ötlet.
2016. aug. 29. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd,hogy romlott a szemed. Szemuvegeskent en is ezt jatszottam evekig,mindig elorebb szerettem ulni.
2016. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha tavaly is elöl ültem csak másik oldalon most meg szeretnék ezen az oldalon ülni, mert itt jobb, minden téren. Megpróbálok mindent szurkoljatok! :)
2016. aug. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!