Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi után hova jelentkezzek?

Érettségi után hova jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Két év múlva tervezek emelt történelem, és emelt angol érettségit tenni. Matekból és fizikából sosem voltam valami jó, egész egyszerűen nem megy a "matekos gondolkodás", év végén mindig 3, 4-es vagyok belőle, leginkább humán szakosnak mondanám magam, illetve szeretem az informatikát is (Szövegszerkesztő, Excel, PPT fájlok, stb.), de az ilyen programozást nem vállalnám be, ahhoz nagyon kell a matek.


Egyébként mondhatom magam maximalistának, a sulival mindig több időt foglalkoztam, mint mondjuk a barátokkal/családdal, viszont így iskolán kívül nem szeretek emberekkel beszélgetni, mert nem érdekelnek, iskolában meg azért kell.


Fizikai munkáról szó sem lehet, nagyon béna vagyok, és gyenge.


A fizetés az olyan 150-200 ezer bruttóban, akár több év tapasztalat után.


Eddig a jogász, illetve pedagógusképzésen gondolkodtam, de ha valakinek van életképesebb ötlete, azt szívesen várom.



2016. aug. 29. 15:06
 1/4 anonim válasza:

150-200 brutto mire lesz eleg szerinted?


Amugy legjobb lenne nyelvet tanulnod.

2016. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Se a jogászt, se a pedagódust nem ajánlom, mindkettőhöz elhivatottnak kell lenni.


Azt nem értem, hogy miért a gombhoz varrod a kabátot? Ne döntsd el előre, hogy miből fogsz érettsgéizni, hanem először válassz szakotés ahhoz igazítsd az érettségi szándékaidat.

2016. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért mert ebből a kettőből vagyok jó, ezek érdekelnek. Hiába akarok én matematikus lenni vagy informatikus ha sík hülye lennék hozzá.. Már valami normálisabb OKJ-n is gondolkodtam..
2016. aug. 29. 17:11
 4/4 anonim válasza:
Menj el akkor kulker szakra. Ott 2 idegennyelv kell es a matek sem annyira kemeny ott mint azamvitelen
2016. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!