Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fogorvostan hallgatóknak kell...

Fogorvostan hallgatóknak kell boncolásra járniuk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekik is van anatómia és patológia. Anatómia gyakorlaton még nem fogsz friss tetemmel találkozni, hanem formalinnal tartósított készítmények lesznek. Ezek nem büdösek (csak csípni fogja a formalin a nyálkahártyáidat) és vér csak alvadt állapotban fordul elő bennük. Ezt bírni szokták az emberek, olyanról nem hallottam, hogy valaki itt rosszul lett volna.


Patológián lesz friss tetem, de arról nem tudok nyilatkozni, hogy az milyen, mert az nekem csak most jön.


Ha azért kérdezed, mert esetleg félsz, hogy nem bírnád (és bocsánat ezért a feltételezésért, ha tévednék), ez ne tántorítson el a pályától, ha elsőre nem bírod, majd hozzászoksz, megedződsz, ismerek olyat, akivel így történt.

2016. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!