Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám elérni az...

Hogyan tudnám elérni az egyetemi tanárokat?

Figyelt kérdés
Még az első hét előtt mindenképpen beszélnem kell velük, de ketten nem válaszoltak a leveleimre, pedig már 3 hete küldtem őket. Felhívni én nem tudom őket (az ok lényegtelen), legföljebb a családomból valaki, de ez az egyetemi szobájuknak a száma, ami meg van adva. Szerintetek már ezen a héten is bent vannak az egyetemi irodájukban? Fogadóóra persze egyiknél sincs kiírva, így csak találomra tudnék bemenni személyesen beszélni velük. Ha nem olvasta a korábbi e-mail-t, ha küldök még egyet, azt se fogja, ha meg igen, miért nem válaszolt... Szerintetek a 3 lehetőség közül melyikkel érdemes próbálkozni?
2016. aug. 29. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem először érdemes telefonálni, hátha már bent vannak. Talán már készülnek az órákra, meg vannak mindenféle megbeszélések.

Vagy pedig a központot hívjátok fel és kérdezzétek meg, hogy dolgoznak-e már, hogyan érhetőek el.

2016. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyár végén az oktatók többsége még konferenciákon van, kutatásait végzi, cikkeit írja, tehát nemigen lesz az egyetemi szobájában.

Ha e-mailt írtál és nem válaszolt, akkor nincs internet közelben, tehát felesleges telefonon próbálkozni.

2016. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!