Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Beratkozási lapon rossz...

A Beratkozási lapon rossz adatok vannak. A Neptunon nem tudom módosítani. Ki segíthet ebben?

Figyelt kérdés
Az NYME-KTK egyik szakán fogom kezdeni levelezőn. Viszont most láttam, hogy rossz adatok vannak feltüntetve a Beiratkozási lapon. Így meg nem tudom aktiválni a félévet. Az ügyintézőt meg nem érem el. Személyesen meg nem tudok bemenni a távolság és a munkám miatt. Nyomtassam ki és írjam át? :D Ha vkinek volt már ilyen gondja, segítsen! Köszi! :)

2016. aug. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk beiratkozáson ezt mondták pont, hogy húzzuk át, és írjuk át kézzel. De azért nem árt, ha próbálod még hívogatni a TO-t.
2016. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyenkor is lehet aktiválni a félévet, ha pl. nem az érvényes bankszálaszám van megadva? A szem.ig. számomnál is a régi van, viszont ez nincs rajt ezen a lapon, csak külön a neptunban.
2016. aug. 31. 02:07
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezeket nem tudod átírni a Neptunban? Személyi számot asszem Személyes adatok -> Okmányoknál, banszámlaszámot meg Fizetés -> Beállításoknál.
2016. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj hogy nem tudom átírni a neptunban ezeket.
2016. aug. 31. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nem lehet átírni, csak a TO-n tudnak segíteni.

Aktiválod a fléévedet, aztán utána személyesen módosítod az adatokat. Nem lesz semmi gond.

2016. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!