Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek iskolai hangosbemo...

Szerintetek iskolai hangosbemondóban szünetekben lejátszható Kárpátia -Örökségem című szám? Melyik Kárpátia számokat ajánljátok még?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom. Amúgy is baromi idegesítő, hogy azt a kevés szünetet is megzavarják hangos, recsegő zajokkal. Ha már muszáj zenét leadni, akkor minőségi zenét javaslok, amit kellemes hallgatni. Nem olyat, ami egy rétegnek tetszik, és amire 10 év múlva alig emlékeznek majd.
2016. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én pl utálnám ha ilyen menne :D

Ha muszáj zenét berakni, akkor legalább valami olyat, amit mindenki szeret, most népszerű, stb. Twenty One Pilots, Stressed out, Heathens. See you again. Hey Brother. Waiting for love. Count on me. Counting stars. Vagy inkább valami örökzöldet, szerintem azokat mindenki szeretné, vagy minimun elfogadná háttér zajnak, mint a Basket Case, Smells like teen spirit, Wonderwall, Polly, Lemon tree, Never gonna give you up. Én legalábbis ezeknek tudnék örülni. De persze olyan nincs h valami mindenkinek tetszen :)

Változatosakat válasszatok.

15l

2016. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább a hintaló c. számot kéne,
2016. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésből azt vettem le, hogy te vagy a felelős a sulirádióért. Nos, nálunk rengeteg Green Day, Fall Out Boy, Starset, Eminem és Linkin Park megy (+ az egyslágeres divaténekesek a páwáknak meg a ribiknek). Szerintem inkább ezek közül válogass.
2016. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egyszer kétszer lemehet valamelyik liteosabbb számuk. De szerintem ritkábban és a felül említett dalok között.
2017. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskolától függ hogy lejátszhatod-e, ha ismered az iskola többségének(tanárokkal egybevéve) zenei ízlését akkor könnyebb dolgod van.

A helyedben nem raknám be mert a Kárpátiának nagyon érzékeny számaik vannak.

2018. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!