Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hát ez valami borzalom!...

Hát ez valami borzalom! Átiratkozás segítség?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, jelenleg az ELTE-IKn vagyok, most kezdtem az egyetemet, van már szakmám is (szoft-fejlesztő), DE átakarok iratkozni a BME-re, mert ez valami borzalmas!!!


Nem gondoltam h létezik ilyen, sz@r de van!

Elsőnap bevittek egy terembe, körbe ültettek minket (20fős csop + 2 pszichologus), és székfoglalóztunk, kiszámolósta játszottunk, mint az oviba. Nem erre számítottam és n bírom ki. Ráadásul ez reggel 8-17ig tart. Mellette dolgozom, úszom a munkában és ezzel vesztegetik az időmet, jeleztem is h ez úgy sz@r ahogy van de kötelező rajta a részvétel? Ez a magyar oktatás, vagy a nagy "ELTE" színvonala? Nekem inkább n kell a diploma de h én ezen részt vegyek. Mit tudok tenni?



2016. szept. 8. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Következő felvételi időszakban iratkozhatsz át BME-re.


Am még el sem kezdődött a tanítás, nem hiszem, hogy bármi is kötelező lenne. Majd csak az összes óra lesz kötelező hétfőtől. :D


És igen, vannak furcsaságok, én leléptem ezekről az idióta programokról tavaly.

2016. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ELTE-re járok már 3. éve. Ilyesmivel még nem találkoztam, de még reghét van nem? Ilyenkor mindenféle program szokott lenni gólyáknak, én anno egyiken sem vettem részt, ez is egy olyan lehetett. Egyszerű, te tanulni jöttél ide, zárd ki magad az ilyen bugyuta programokból és csak a tanulásra koncentrálj. És határozottan elutasítom, hogy ez lenne az egyetem színvonala.
2016. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, az a gond h ez sajnos kötelező, megkérdeztem, nem jár érte kredit de a tanterv része, hát nincs más, elviselem.. köszönöm mindenkinek!
2016. szept. 8. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanterv része? A gólyahétre gondolsz? Múlt héten tudtommal csak az volt. Hozzátenném, hogy az nem kötelező, én sem vettem részt rajta tavaly.
2016. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!