Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgakurzust muszáj felvenni?

Vizsgakurzust muszáj felvenni?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves és nem igazén értem ezt a kurzus dolgot.

Ha egy adott tárgyból meg van hirdetve elmélet + gyakorlat és vizsgakurzus is, és be szeretnék járni elméletre és gyakorlatra is akkor muszáj felvenni vizsgakurzust?


Biztosan hülyeséget kérdezek, de nem értem. :D

Egyébként DE-GTK és levelező.


(Láttam olyan hallgatót is aki felvette a vizsgakurzust is az elmélet mellett. Ennek mi értelme?)


2016. szept. 8. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha soha nem veszek fel vizsgakurzust abból lehet baj? (Mivel be szeretnék járni az órákra)
2016. szept. 8. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vizsgakurzus azoknak van, akik bejártak az előadásokra, gyakorlatokra, megvan az aláírásuk is de félév végén nem tudtak levizsgázni belőle. így a következő félévben újra megpróbálhatják, annyiszor, ahány vizsgalehetőségük marad abból a tárgyból. órákra nem kell bejárniuk, hiszen azokra előző félévben bejártak, és megvan az aláírásuk is. szóval ha először veszed fel a tárgyat is vehetsz fel vizsgakurzust.
2016. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"szóval ha először veszed fel a tárgyat is vehetsz fel vizsgakurzust." ezt rosszul írtam, így akartam:

szóval ha először veszed fel a tárgyat NEM is vehetsz fel vizsgakurzust

2016. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam.

De egyébként kipróbáltam és az egyik tárgyból engedte, hogy felvegyem a vizsgakurzust is elsőként. (De azt utána leadtam.)

2016. szept. 8. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
nem technikailag értettem, hogy nem vehetsz fel, nyilván a szar neptuntól nem is vár az ember sokat, hanem hogy a szabály szerint. én egyszer nem mentem el vizsgázni, 4 ezret kellett volna fizetni, de fizetés előtt is tudtam új időpontra jelentkezni. (de befizettem csak kíváncsi voltam, engedi-e :D)
2016. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Á, értem akkor. :)

Köszönöm a segítséged! :)

2016. szept. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!