Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az, ha naponta, CSAK odafele...

Az, ha naponta, CSAK odafele 1,5 órát utaznék az iskolámhoz, az szerintetek mennyire sok/megterhelő?

Figyelt kérdés

Idén vagyok 8.os,és kinéztem egy olyan sulit,ami ugyebár nagyon tetszik,ez az eddigi

legjobb suli,csak nagyon messze van,és már háromnegyed 8ra bennt kellene lennem. Az érdekelne engem,hogy szerintetek ehhez képest ez az utazás nagyon hosszú lenne?

Tudom,hogy már sok ehhezféle,ilyesmi kérdés van,de sajna nem találtam konkrét választ a kérdésemre. Ha válaszoltok,azt előre is köszönöm!



2016. szept. 9. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, így nem lehet rá kellően jó választ adni. Például nem mindegy, hogy azt a másfél órát állással töltöd, vagy azért kényelmesen tudsz-e utazni. Azt is érdemes belekalkulálni, hogy ha mondjuk vonattal utazol sokáig, az híresen sokat szeret késni, így a másfél órából hamar lehet 2.
2016. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az sem mindegy, h egy fenéken 1.5 óra és tanulhatsz közben vagy 3x at kell szállni és állhatsz a hóban, esőben, ha a kèt busz nincs összehangolva. De mindennel együtt én úgy gondolom, hogy ha ez a vágyad és neked megéri, akkor menni kell és hajtani érte.
2016. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hát,3szor kell átszállnom,ezek közül 2szer fél órát utazok,plusz kb.5perc még busszal
2016. szept. 9. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenféle körülmény között NAGYON sok. Nem tudom, hogy eddig milyen messzire jártál iskolába, de már rövid távon is baromi idegesítő és lehangoló az 50 perc körüli idő is.

Ez a napi 3 óra heti szinten már 15 óra. Egy év alatt 40 héttel számolva (nyári szünet, stb. mínusz) 600 óra. Ez 25 napnak felel meg. Egy évben majdnem elmenne egy HÓNAPOD utazásra.


Ha nagyon ragaszkodsz ehhez a sulihoz, akkor egyértelműen koliba kéne menned.

2016. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. szept. 9. 17:55
 6/6 anonim válasza:
Én biztos koliba mennék az én sulim és a városom közt 1 óra az út és koleszos vagyok nem birnám a sok utazást a kolitól bedig nem kell félni én is féltem de életem legjobb döntése volt, együtt lehetsz a barátaiddal egésznap társas életet élhetsz szerintem járj utána milyen a kolesz ott és probáld meg:)
2016. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!