Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-n vagy Corvinuson jobb a...

BGE-n vagy Corvinuson jobb a nemzetközi gazdálkodás angol nyelven?

Figyelt kérdés
És C1es angol nyelvvizsgával már lehet tartani a tempót amit diktálnak? Mennyire mehéz bekerülni? Az ára húzós azt tudom (asszem 350000/félév). Azért érdeklődöm mert a felvi-n nem nagyon tudok eligazodni. Előre is köszi!

2016. szept. 15. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a büfészak még angolul is büfészak
2016. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bogi11 ***** válasza:
Miért büfészak a nemzetközi gazdálkodás?
2016. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

mert nem ad használható tudást

többet tanul az ember a gazdálkodásról, ha végigjátszik egy sims játékot vagy limonádé árus játékot.

2016. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak arra figyelj, hogy nemzetközi limonádét árulj.
2016. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azt mérlegeld, hogy a Corvinuson, ha államis vagy akkor is kell nyelvi hozzájárulási díjat fizetned félévente 340.000 Ft-ot. A BGE-n ugyanez a díj 150.000 Ft félévente. (ha nem államisra kerülsz be, akkor mindkettőnél még a költségtérítési díj hozzájön ehhez az összeghez.)


Nézd azt is, hogy milyen kettős diploma megszerzésére van lehetőséged az angol nyelvű képzésen. A BGE-ről lehet holland és német egyetemre is bekerülni és kettős diplomát szerezni és bizonyos féléveket és szakmai gyakorlatot ott is kell elvégezni, hogy kettős diplomát kapj. Nem tudom, hogy ez a Corvinuson hogy van.

2016. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
eszed ágába ne jusson, hogy a BGE-re mész én oda jártam, van max 2, de mostmár lehet hogy csak 1 anyanyelvű tanár, azok beszélnek angolul a többi tanár nem tud angolul. A külföldi diákok is panaszkodnak, hogy milyen fos az egyetem, milyen fos a tanárok nyelvtudása, nagyon gáz, nagyon durván gáz... angol tudás nélkül ki mernek állni tanárok, és órát tartani... ráadásul a szívatás megy ezerrel, tehát a tanárok sokkal szigorúbbak a diákokhoz, mint önmagukhoz!!!! minden diákot lenéznek, mert úgy gondolják, hogy lusták és kényelmesek, holott a tanároknál kényelmesebb embereket az egyetemen nem találsz!!! lehúzósak, nagyon mennek a pénzedre!!!! Én féltek mindenkit, aki erre az egyetemre, főleg erre a szakra akar járni a BGE-n!!!!!!! Felejtsd el ezt az egyetemet!!! kerüld el nagy ívben!!!! inkább fizess többet, vegyél fel diákhitelt!!!! Ja és nem mellesleg arcra osztályoznak!!! úgyhogy szerintem töröld a memóriádból ezt az egyetemet!!!! Tényleg nagyon színvonaltalan! Ráadásul olyan szar az egyetem, hogy semmi egyetemhangulata nincs! tipikus középiskolai hangulata van! Hagyjad! úgyhogy ennyi
2016. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan járnak a BGE-re és sokan elvégzik. Tanulni kell és akkor sikerül, de minden egyetemen tanulni kell. Az angol szak a kettős diploma miatt nagy érték. HA tudsz angolul, akkor majdnem mindegy, hogy a tanár mennyire tud. Sok ösztöndíj lehetőséged is van a szakon. Nyilván tudni kell angolul,mert nem fogják körbemagyarázni a szakszavakat míg mindenki megérti. Szerintem egyik legjobb hely a BGE, több szempontból is.
2016. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem, nem kell tanulni! tetszeni kell a tanároknak és akkor minden sikerül!!! ott nem kell tanulni!!! ez a tanulni kell ez hülyeség!!! semmi köze a valósághoz! A tanároknak is tanulnia kellett volna nyelvet becsülettel! Mégsem tették!
2016. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!