Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok mondani jó gimnáziumoka...

Forras02 kérdése:

Tudtok mondani jó gimnáziumokat, szakközépeket Pécs-Siklós közelében?

Figyelt kérdés
4-5-ös átlagú 8.-os tanuló vagyok de nem tudom még mi akarok lenni, milyen irányba szeretnék továbbmenni. Nekem jó a bentlakásos suli is csak mondjatok erős iskolákat meg pályákat. pl olyanokat amik jól fizetnek és hiányszakma. Jó vagyok fizikából és gondoltam már h fizika tanár leszek. de hiányszakma az informatikus is. mondjatok informatikus képzőket is!...a Siklósi TMG erős iskola? (tudom h jó lenne már eldöntenem mi leszek mert már 8-os vagyok de tippeket kérek nem negatív kommenteket ;) ) ja és az informatikus szakmáról meg szeretnék tudni többet. konkrétan bármilyen info megteszi aki már informatikusnak tanul vagy aki már el is helyezkedett egy ilyen helyen. bármit :D köszönöm!!!

2016. szept. 15. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Pécs

Zipernowszky Károly suli

2017. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!