Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen jegyzetelés?

Egyetemen jegyzetelés?

Figyelt kérdés

Ti hogyan fűzitek le a jegyzeteket? Vesztek egy nagy lefűző mappát(kemény) és abba tárgyanként még kisebb külön mappákat? Vagy ez hogy van?:D

18 f



2016. szept. 17. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Füzet. Az én preferenciám A4 vagy B5. Ha kevésbé fontos tárgy, akkor jó valami gagyibb TESCO-s vagy fűzfői is, ha meg tudom, hogy sokat fogom forgatni, akkor valami normálisabb.
2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szintén füzet. Erős papír, 192 lap, B4 méret.
2016. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Laptopon egyszerűbb jegyzetelni, így nincsenek ilyen gondjaim
2016. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Az órák egy részére előre fel van téve a diasor, van amikor ezeket nyomtatom ki és órán kiegészítem. Van olyan tárgy ahol nincs sok elméleti anyag akkor csak egy sima dossziéba pakolom, 1-2 tárgy van ahol iszonyat mennyiségű nyomtatott anyag van csak azokat fűzőm le külön tárgyanként, de egy ilyenbe azok is elférnek ( [link] talán 3 ilyenem van.

Amúgy meg a legegyszerűbb,, főleg ha nincs nyomtatható diasor, hogy tárgyanként egy füzet (ha esetleg keveset kell írni akkor egy füzetbe mehet több tárgy is és simán teszel egy post-it lapot bele honnan melyik tárgy van.

De azt a megoldást is láttam amit te írtál, hogy órán lapra írnak azt kilyukasztják vagy átlátszó lefűzőbe teszik és egy mappában gyűjtik (ilyesmi: [link]


Az hogy minden tárgyat egy nagy mappába raksz azért nem praktikus, mert hamar betelik a mappa. :D Illetve én próbáltam gépen jegyzetelni nekem nagyon nem jött be, sokan pár hét után inkább áttérnek a kézzel való jegyzetelésre.


Amúgy meg ki fogod tapasztalni neked melyik a legpraktikusabb, ami valakink bejött (pl. gépen írás) azt más nem szereti meg hasonlók. :D

2016. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem jók a linkek. Na mindegy sok anyagnál a kemény, de vékonyabb lefűző praktikus, de sokan csak ezt a vékony műanyag (PP) lefűzőt használják 1-1 tárgyhoz.
2016. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Szerintem a sima lefűzős él maradok,nekem az vált eddig be:D amúgy ti kinyomtatjátok a diasorokat?:O mert én nem terveztem.
2016. szept. 17. 18:18
 7/8 A kérdező kommentje:
En a diasoroknal is jegyzetelek,mert csomo olyat elmond,ami nincs benne es hat kitudja mit ker a vizsganal:D
2016. szept. 17. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam, mert akkor csak azt kell leírnom amit pluszban elmond meg átláthatóbb, ha a magyarázatot oda tudom írni a szöveg mellé.
2016. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!