Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen rajzokkal lenne esélyem...

Ilyen rajzokkal lenne esélyem bekerülni a Tömörkény István Művészeti Szakgimnáziumba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:))



2016. szept. 17. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Gyönyörűek a rajzaid! Sajnos nem tudom ott mik az elvárások, de tehetséges vagy!
2016. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm szépen:)
2016. szept. 17. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Én sem ismerem ezt az iskolát, de mindenesetre ha ezzel a tudással nem vesznek fel, akkor nem normálisak.
2016. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Wow! Király vagy, így tovább!!! Szerintem nagyonis érdemes ezzel foglalkoznod. Szóval szerintem van esélyed.
2016. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok:)))
2016. szept. 17. 21:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépek, viszont sokkal komolyabb portrékat kérnek mint a tied, abba fejlődj és egyenes az út:)
2016. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A tehetséged megvan hozzá. Én is művészeti szakközépbe jártam, igazából két nagy szerencséd van: fiatalon még nem nagyon alakul ki stílus, és taníthatók is a "gyerekek", ez az egyik. A másik az, hogy a legtöbb diák aki jelentkezik nem is akar ezzel foglalkozni, csak jól hangzik, és ha van is bennük tehetség nem sok. Kevés olyan ember van, aki tényleg tehetséges. Én benned látok tehetséget, viszont ami nagyon fontos még az alázat, bár erre is úgymond rávezetnek. Szerintem tehetséges vagy, de ha megengeded, hogy segítsek egy kicsit, akkor írj rám priviben és mondok pár tippet. :)

2016. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, a stílusos mondatomhoz, ezt úgy értem, hogy itt még nem veszik annyira szigorúan, mint egy egyetemen.
2016. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fel fognak venni, csak ne írj nagyon rossz központit
2016. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ebbe a suliba jarok és szobrászatot tanulok. Azt tudom tanácsolni hogy jobban ásd bele magad a tanulmány rajzokba. Gyakorold nagyon sokat a portrét, álló alakot és a hokedlit(!!!) esetleg még kockát. Még fontos az is hogy mindent beállításról csinálj, ne másolj képről. A portré rajzolásnál is kérj meg valakit hogy álljon modellt. Amúgy a rajzaid és festményeid szépek de a felvételin a tanulmány rajzok a fontosak szóval ezért kell nagyon sokat gyakorolni. Amúgy van a suliban előkészítő. Érdemes eljárni rá sokat lehet ott tanulni. Sok szerencsét:)
2016. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!