Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a hajdúböszö...

Mi a véleményetek a hajdúböszörményi, Bocskai István Gimnáziumról? (többi lent)

Figyelt kérdés

A matek-fizika szak érdekel. Tudtok róla valamit? Mi a véleményetek róla? Jöhet pozitív és negatív is. A közösség milyen? Nekem azt mondta valaki, hogy Böszörményből a jók átmennek Debrecenbe és ott olyanok maradnak, akik lehúzzák az embert. Úgy értem, hogy nem hagyják figyelni órán stb. Attól félek, hogy ha oda megyek suliba, akkor rontok a jegyeimen a társaság miatt. A másik suli amit néztem, az a TÁG. Csak azt nem tudom, hogy megéri-e elmenni egy nagyon erős suliba,mert reál tantárgyakból jó vagyok, de a humán tantárgyak nem mennek olyan jól (de mindig megtanulom és ötöst kapok).


Szóval. A TÁG-ba sokkal több matekot és fizikát tanulnék, (ami fontos mert komoly céljaim vannak) de attól félek, hogy nem bírnám pl. az irodalmat. A Bocskaiban pedig, lehet, hogy nem veszik olyan komolyan a humán tantárgyakat, ha reálos vagy, viszont itt kevesebb a matek-fizika.


Mi a véleményetek erről? Érdemes megpróbálni a Tág-ot? Ha bármit tudtok ezekről a sulikról írjátok le. Köszönöm.

14/L



2016. szept. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem korántsem igaz az, hogy a jobbak Debrecenbe járnak be. Konkrét példát had mondjak. A Bocskai gimiből sokkal több ember jutott be olyan egyetemi alapképzésre amelyen magasabb volt a ponthatár. A végén mindenki egyforma érettségit fog megírni. Nagyon sok kiemelkedő jelenlegi és volt tanulója van a Bocskai giminek, még ha nem is hallani róluk. :)
2016. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. okt. 5. 16:03
 3/3 anonim válasza:
Szia, én most vagyok itt 9.-es és nagyon tudom ajánlani :) nincsenek olyan emberek akik lehúznának órán, nagy az összetartás :) a tanárok is jók, irodalomból ha ide jössz akkor Tünci néni lesz a tanárod nagy valószínűséggel, ő egyébként jó tanár, de kemények az órái :) ha az angolt hozid magaddal akkor év elején írni fogsz egy szintfelmérőt ami eldönti hogy a gyenge/közepes/haladó csoportba jutsz be! Ha a haladóba jutsz be (én is itt vagyok) akkor Collingwood Zsuzsanna fog tanítani téged aki nagyon jó tanár,és néha a férjét is behozza Collingwood Davidet (anyanyelvi angol:D) és nagyon érdekes mikor megpróbal magyarul beszélni :) általában mindenki beiileszkedik, senki sincs piszkálva. Ha felsőbb évfolyamosokkal is szeretnél esetleg barátkozni, ahhoz van nagyon sok jo szakkör és fakultáció :) színjátszó,disputa robotika, kosárlabda edzés :) egy szóval ajánlom ezt az iskolát, nagy rá az érdeklődés és minden tagozatra min. 100 gyerek jelentkezik :) én is ide akartam jönni, de 4,5ös átlaggal nem vettek fel, ezért a humán tagozaton vagyok. Nagyon ajánlom, de tényleg :)
2016. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!