Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segitene? Melyik...

Valaki segitene? Melyik középsuliba mehetnék ezzel az átlaggal és ezekkel a tervekkel?

Figyelt kérdés

A jövôben mindenképp àllatokkal ,de leginkàbb kutyàkkal szeretnék foglalkozni.Nem tudom még ,h. melyik kozep suliba mehetnék ,mivel

még nem nagyon tudom

,h. milyen munkàt

szeretnék.

Az "àtlagom":

Nyelvtan /Irodalom/Német: 5

Töri:5

Informatika:5

Matek: 3/4

Biológia:5

Fizika:4

Kémia:5

Ének:5

Földrajz:4

Rajz/technika:5

Testnevelés:5

Erkölcstan:5

Vàlaszokat elôre is köszönöm! 13/L


2016. szept. 20. 19:33
 1/2 anonim válasza:

szerintem mindenképp gimnáziumba menj.

lehetőleg valami nyelvre, vagy biosz tagozatra.

jó lenne ha a német középfokú nyelvvizsgát megcsinálnád 9-10.ben, 11-12-ben pedig az angolt..de úgy hogy 12.be inkább már csak az érettségire készülj. szóval olyan októberig le kéne tenned.

ha nyelv tagozatra mész, akkor 11.osztálytól feltudod venni a biológiát fakultációba. ami heti +2 órát jelent. meg a fizikát vagy a kémiát is. bármit felvehetsz.

és ha mégis változna a véleményed a jövőddel kapcsolatba, akkor is jó úton jársz még, mert nem kell szakmaiból érettségizned..hanem te magad döntöd el, hogy miből érettségizel. mi le az 5.tárgyad:)

2016. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszonom szepen!:))
2016. szept. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!