Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemet, főiskolát...

Melyik egyetemet, főiskolát ajánljátok munka mellett levelezőn gazdasági területen?

Figyelt kérdés
Budapest. Tanulni fogok, de ilyen BGE képzésen nem szeretnék azért vért izzadni. Ez nappalin még megoldható volt, viszont most nem tudok éjjel-nappal tanulni. Valami könnyebben elvégezhető, nem szivatós iskola kellene, ami azért nem noname és jó oktatás folyik, de azért hallgatóbarát. Köszi

2016. szept. 22. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ milyen terület érdekel. Egyébként mindenhol van szívás.
2016. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy van, de BGF-n kifejezetten szivattak. Vért izzadtam nappalin. Munka mellett, ilyet mégegyszer nem akarok. A Szent István Egyetemen gondolkodom, mert azt mondják hallgatóbarát, jó az oktatás, persze tanulni kell, de nem vészes. A Zsigmond Király főiskoláról is ezt hallottam. A Corvinusról meg mindenfélé hallottam. Jót is, rosszat is, de azt mindenki mondta, hogy teli van sznobokkal. Pénzügy rész érdekel egyébként vagy a kereskedelem.
2016. szept. 22. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ezeket akartam. SZIE és ZSKF. Előbbit mégis inkább ajánlom, alapból egy barátságos XIII. kerületi környezet, az épület is barátságos, az ismerőseimtől még ultra szívatásokról nem hallottam, és talán a legfontosabb, hogy a neve sem az utolsó sorban kullog. Gazdasági beállítottsággal is itt szerzett diplomával egész korrekt lehetőségek vannak, a ZSKF-t sajnos a kicsinységbe miatt nem annyira ismerik el, más egyetemek hallgatói és a munkáltatók is negatívabb véleménnyel vannak az intézményről.
2016. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha a Corvinus nem túl drága, akkor ezt is ajánlom, .. oké a BME egy horror, de pénzügyön itt eléggé komolyan veszik a matekot, majd pénzügytan és minden szakmai tárgyat :( ''jó hír'' viszont, hogy van lehetőséged pl. a 3 félévben megcsinálni az első féléves tárgyakat, majd a 4-ben a második féléves tárgyakat ha elsőre nem sikerülnek, csúszás nélkül meg lehet úszni. (erre van ahol nincs lehetőség)
2016. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyébként valóban vannak sznobok (talán jóval nagyobb arányban, mint máshol ezt bevallhatom) de levelezőn ez kevésbé igaz, ott biztos hogy nem egymással fogtok foglalkozni, hanem a tananyaggal.
2016. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BCE-re járok levelezőn, nekem megfelelő, munka mellett is abszolválható, tanárok többnyire elnézően állnak hozzá a hallgatókhoz a bejárás terén. Az ügyintézés szerintem korrekt (ELTE-hez képest ötcsillagos).
2016. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!