Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a kecskeméti...

Milyen iskola a kecskeméti Refi, Bólyai és Katona Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os. Még nem volt iskola látogatás, így még nem tudtam olyanformán beleszeretni egy iskolába sem. Nem vagyok Kecskeméti, de ez remélem nem befolyásol semmit abban, hogy felvesznek vagy nem. 7. év végén kitűnő lettem. Tudnátok véleményeket mondani erről a 3 iskoláról? Vagy esetleg, hogy melyiket ajánlanátok nekem?

2016. szept. 23. 18:21
 1/5 anonim válasza:
Hát mind a 3 iskola elég nívos nehéz oda bekerülni mind a 3 iskolánál kell központi és ezeknél az iskoláknál ez többet számít mint a jegyek:) de ha jól megírod akkor szerintem mind a 3ra fölvesznek:) és az h hova menj azt te donsd el még van időd nézd meg hogy az iskolák mit tudnak kínálni hova nehezebb bekerülni és menj el nyíltnapokra nézd meg mejik suliba tanítanak jobban és neked melyik jött be:)
2016. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindharom jo iskola:) milyen szakra szeretnel menni? Mert hogyha a nyelvet valasztod akkor erdemes a bolyaiba menni, ott a legjobb
2016. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A Katona a legjobb! Én is oda jártam!
2016. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Refis vagyok. Nyelvekben szerintem a Bolyai erősebb, bár én nem kedvelem azt. Engem Refibe 55 ponttal felvettek, bár a jegyeim is jók voltak.
2016. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fuu Refis vagyok de imádom. 60pontos felvételivel vettek fel és nagyon jó az oktatás nem túl sok se nem túl kevés leckénk van. Negatívum az h az óraszám túl magas van hogy 1 nap 9 óránk is van. Napi 1 óra tanulással 4-es a bizim. A kémiát nagyon szigorúan veszik arra tényleg készülni kell. A közösség is nagyon jó nincsenek kiközösítések mindenki beilleszkedett. Meg évkozbe sok a csapatépítő program. Szóval imádok ide járni. Ha felvesznek nem bánod meg. Üdv:egy 9.-es :P
2017. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!