Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A vallásos iskolákban pl. A...

A vallásos iskolákban pl. A Kossuth-ban az etikai kódexben szerepel, hogy nem szerepelhetünk tv-ben illetve újságban? Vagy ez igaz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon a Kossuthba jártam. Nálunk 2010-ben nagy balhét csinált az osztályfőnökünk abból, hogy az egyik osztálytársam a nap lánya volt a boon-on, de ugyanez a szitu volt egy évfolyamtársunknál is, és náluk nem volt semmi ebből. Úgyhogy én azt mondom, hogy iskola és tanár függő, hogy lesz-e következménye.
2016. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy szokott megfogalmazva lenni, hogy rossz hírét nem kelthetitek az iskolának, és ezt nyilván egy egyházi suli a keresztény elvek szempontjából is értelmezi. Azaz az Ádám keresi Évát-ba, vagy az Éden Hotel-be, esetleg a Való Világ-ba tényleg nem célszerű jelentkezni, amíg egy egyházi iskola tanulója vagy.:)Nyilván a sulit a sajtónak szidni is névtelenül célszerű.:) De amúgy, ha úgy általában megtiltják a közszereplést, akkor azzal megsértik a jogaidat, pl. nem tudom, hogy ez a nap lánya dolog hogy volt, ha bikinis fotó jelent meg valakiről, akkor egy nagyon bigott katolikus valaki lehet, hogy nem tartja elég konzervatívnak, de szerintem már ezt szóvá tenni is necces, de amúgy, ha általánosságban tiltja a Házirend, vagy más kötelezőnek szánt írott szabály a közszereplést, akkor az a szabályzat biztosan jogellenes, és így is kell hozzáállni.
2016. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2-töknek :) Nagyon sokat segitettetek :) <3
2016. szept. 27. 09:22
 4/4 A kérdező kommentje:
És 1. válaszolo ki volt az osztályfőnököd? Mert én is Miskolcon vagyok a Kossuthba :D
2016. szept. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!