Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes elmenni arra a nyílt...

Érdemes elmenni arra a nyílt napra, ami a Trefort-kertben lesz?

Figyelt kérdés
ELTE nyílt napja lesz ott, google szerint ez egy kocsma, nem pesti vagyok, így nem tudom, viszont szeretnék menni, ám maga az egyetem jobban érdekeldni. Ti tudtok erről valamit? Esetleg kari nyílt napok szoktak lenni? Érdemes szerintetek 250 kmt utazni érte?

2016. szept. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Trefort kert az ELTE BTK kampuszán belül található, tehát ott vannak az egyetem épületei is. Ami kocsma szerű hely ott, az a Könyvtár klub.

Mikor lesz ez pontosan? Akkor pontosabban utána tudok nézni. (oda járok)

2016. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A trefort kert az egyetemen belül van, onnan mehetsz mindenfelé, ha nyílt nap lesz akkor az nem csak arról fog szólni hogy beültetnek egy ital mellé azt csá:D Biztos körbevezetnek, elmondanak tudnivalókat. Amúgy a könyvtár klub nem éppen kocsma csak, kajálda is meg csak úgy leülőhely. De a lényeg az hogy a nyílt napon az egyetemről lesz szó az biztos. Az hogy 251 km-t érdemes e utazni nem tudom, az egyetemi nyílt napok lehetnek nagyon hasznosak is meg totál feleslegesek is.
2016. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Október 14-én lesz.

Köszönöm az infókat, még alaposan átgondolom!

2016. szept. 30. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Gólyavár" megvan még?
2016. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
BTK-s nyílt nap?
2016. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem az ÁJK érdekel.
2016. okt. 1. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!