Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Oktatási azonosító? Suliba...

Oktatási azonosító? Suliba járok 2. szakmára, (2001-ben végeztem az első sulit) és az ofő, (amikor eszébe jut) kéri az OM számot. Én meg mindig mondom neki, hogy nem

Figyelt kérdés

#OM #oktatási-azonosító #ki-tudja
2016. okt. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg mondod neki, hogy nem. xDDD

Amúgy ha elveszett az a kis kékes-szürkés kártyád amin rajta van akkor szimplán leolvasható a diákigazolványról is.

2016. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vége lemaradt:)Szóval:Mindig mondom neki hogy nem is hallottam ilyenről.Kérdeztem tőle hogy hogyan lehet beszerezni, de nem tudja. Nekem nem volt semmilyen kék kártyám.
2016. okt. 1. 12:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Nappalira járok,de nincs diákigazolványom,mert nem igényeltem még.
2016. okt. 1. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bemész az irodába, és kiállítanak egy ideiglenest ott azonnal, azon is rajta van.
2016. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondta,azt kérdezte hogy beiratkozáskor nem kaptam?miért nem kaptam?Vagy valami ilyesmi...Esetleg arra gondolok, azért lehet, mert ideiglenes a személyim, és meg fog változni a lakcímem?
2016. okt. 1. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy 2001 már rég volt, és akkor még lehet nem adtam ilyen OM kártyát.

Ezen felül azt hiszem nekünk is valamelyik okmányirodába kellett bemenni érte.

De az ideiglenes diákon is rajta lesz, szóval elég oda bemenni, de ott is kitudják neked keresni.

2016. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rosszul emlékeztem,1999-ben végeztem,a 2001 az más dátum,de akkoriban nem volt ilyen oktatási azonosító.De köszi a választ :)
2016. okt. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!