Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden a Dózsa György...

Szegeden a Dózsa György általános iskola, vagy a Zrínyi Ilona ált. Iskola a színvonalasabb? Személyes tapasztalatokat várnék.

Figyelt kérdés
Most elsős a Kisfiam és iskola váltáson gondolkodom. Mindennaposak most a verekedések a jelenlegi suliban. Nem tudom elfogadni ezt a tényt, a tanárok persze tehetetlenek, illetve annyira szerintem nem is érdekeli őket.
2016. okt. 2. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A Zrínyi Ilona.
2016. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én Dózsás vagyok... most épp hetedikes és olasz szakon vagyok... alsóbb osztályokban vegyesek a tanárok, vannak akik nagyon rendesek és kedvesek, vannak akik inkább jópofiznak van aki ez is az is... felsőbb osztályokban a tanárok szerintem jobbak, a legtöbb tanár tud tanítani... vannak szigorúbbak, lazább tanárok de mint minden suliba itt is van egy-két kivétel... ha mindennaposak a verekedések az nem feltétlen gond, itt is előfordul az én osztályomba mégse rúgtak ki senkit, meg az évfolyamból se... mindenesetre egy tűrhető suli, nagyobb bajok nincsenek vele... de azért érdemes utána nézni
2016. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!