Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik középiskolát ajánljá...

Ti melyik középiskolát ajánljátok Szeged-Makó-Vásárhely környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Továbbtanulás előtt állok, de nem tudom milyen iskolát válasszak. Csak angolból vagyok négyes minden másból ötös. Ti melyik iskolát ajánljátok Szeged-Makó-Vásárhely környékén? Miért szerettek, esetleg nem szerettek oda járni? Mindenféle véleményre kíváncsi lennék.

2016. okt. 4. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keri (Makó)

Jó suli, a közösség érdekes, a tanárok kifejezetten segítőkészek, rendesek. Én oda jártam középsuliba, érettséginél lett egy hármasom, egy négyesem, a többi ötös. Jelenleg egyetemista vagyok. Közgazdasági szakon voltam ott, amit én nem szerettem, de volt, aki nagyon. Igazából annyi, hogy érteni kell, illetve magolni, de persze ezen kívül vannak más szakok is az iskolában.

2016. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt az iskolát ismerem csak nem tudok róla sokat.
2016. okt. 4. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bármi egyéb kérdésed lenne a sulival kapcsolatban írj nyugodtan.
2016. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!