Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóparti Gimnáziumba (Székesf...

A Tóparti Gimnáziumba (Székesfehérvár) mik az elvárások?

Figyelt kérdés
Úgyértem,nagyjából milyen átlaggal vesznek fel,és minimum hány pontos felvételivel. Tudom,hogy nagyon erős iskola,de esetleg valaki tapasztalatokat tudna róla írnia,aki oda jár,vagy jelentkezett régen? Hány ponttal vettek fel,milyen átlaggal,megéri e oda menni,stb.

2016. okt. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem, és megjelöltem a Tópartit is. Matek-fizika, német, angol. Átlagom 7.év végén és 8. félévében is 5,0 volt. A magyar írásbelim 42, a matek 36 lett. Az ideiglenes rangsorban benne voltam a matek-fizikán a 15-ben, a németen és az angolon a 30-ban. Végül nem oda mentem, de volt egy évfolyamtársam, akit felvettek németre, pedig valahol a 90. hely környékén volt. Mivel tavaly nehéz volt a központi, ezért valószínűleg idén könnyebb lesz, legalábbis ezt mondják a tanárok :) sok sikert! ;)
2016. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. okt. 21. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én oda járok de ha egy jobb tanuló vagy szerintem simán bekerülsz.
2016. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!