Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van erre esély?

Szerintetek van erre esély?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam egy egyest feleletre, mert nem tanultam rá, de azelőtti órán is én feleltem, ráadásul a héten nem is éreztem jól magam (alig volt hangom, fájt a fejem, a torkom..). Pár hete egy átlagos óra abból állt, hogy a tanár lefeleltetett az anyagból, amit felrakott az osztály facebookos csoportjába.

Namost.. én feleltem ezen a héten hétfőn, akkor még úgyahogy elviseltem, hogy engem feleltet, de amikor a szerdán átküldött anyagból csütörtökön is engem feleltetett, az már annyira nonszensz volt, hogy nem hittem el, hogy tényleg beírja az egyest. Ma beléptem az e-naplóba, és látom, hogy ott az egyes. Szerintetek van esély, hogy kiszedje, esetleg hogyha arra hivatkozok, hogy nem volt netem?

Természetesen nem tudhatjátok, hogy milyen az én tanárom, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez szerintetek mennyire normális kérés lenne felé a részemről.



2016. okt. 7. 17:18
 1/2 anonim válasza:
Ha hétfőn rossz jegyet kaptál a feleletedre akkor meg volta a joga, hogy csütörtökön is kihívjon. ha viszont, hétfőn jó jegyet kaptál , és egy jó felelet után kihívott és egyest adott, akkor vagy eltévedt vagy az a tanár valamiéert (nem szószerint) de rádülhetett. mindenesetre hétfőre készülj fel,jelentkezz és szerezz be egy ötöst! a felelet után mond a tanárnak esetleg hogy nem volt neted és így nagyobb esélyed van hogy kihúzza az egyest...
2016. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétfői napon négyes kaptam, de mint mondtam, ez már pár hete volt, csak azért aktuális, mert most láttam csak az e-naplóban. Köszi a választ.
2016. okt. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!