Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TÁTK szakváltás hogy...

ELTE TÁTK szakváltás hogy működik? Van valami feltétele?

Figyelt kérdés
Lehet már az első félév után kérvényezni? És ha igen, van valami feltétele pl. teljesített kredit, átlag? Nem találtam semmi információt az oldalon. Tátk-on belül szeretnék egy másik szakra átmenni egyébként.
2016. okt. 8. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
TO-t kell megkérdezni. Én is hasonló szakon vagyok. Mármint úgy hasonló, hogy egy szak, de 3 szakirány tartozik ide. 2 félév után van a szakirányválasztás, de hogy utána mi van, ha valaki variálni akar nem tudom. TO-n biztos tudnak segíteni.
2016. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erosen fugg a szaktol is szerintem. Pl. en nemzetkozi tanulmanyokrol nem sokat tudnek kezdeni mondjuk a szociologian, es ezt ok is tudnank :D. Melyik szakokrol lenne pontosan szo?
2016. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!