Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Premibe ( gödöllői)...

Aki a Premibe ( gödöllői) hogy vannak a szakosodasok, és hány pontal lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom van nyek, természettudományi, és egyházzenei ( meg ugye a sima 8 osztalyos) és hogy vannak az osztályok, hogy a fele osztály ez a fele meg az, stb. ( kicsit összevissza volt, de azért remélem ertettétek) , és azt eltudjátok mondani, hogy ti hány pontal jutottatok be, mit kérdeztek szóbelin, milyen egyáltalán a suli, kel protekció, vagy anélkül is felvesznek? Köszi nagyon a válsszokat! :) 14/L

2016. okt. 9. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt hogy a premibe járt:D
2016. okt. 9. 12:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyébkent a protekció annyi, hogy legalább 30 embert ismerek onnan ( cserkészet+volt sulimosok), és az számit vagy azt nem nezik? Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezgetek, de most nagyon be vagyok lelkesülve :D ja, és erős? Meg ugye azer nem kel halálra tanulnom magam?
2016. okt. 9. 12:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen a menza? :D
2016. okt. 9. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kel hittan tanári/papi ajánlás?
2016. okt. 9. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én premis voltam 8 évig, és most is elég sokat dolgozok ott, úgyhogy még most is aktuális, amit írok róla.


Minden évben 3 osztály indul. Van a sima 8 osztályos osztály, ez téged már nem érint, emellett van a nyelvi előkészítő, 5 évfolyamos képzés, itt az osztály fele németet, a másik fele angolt tanul emelt óraszámban. A 3. osztály, ami minden évben indul, vegyes: egy része sima 4 évfolyamos gimnáziumi képzés, egy része pedig a természettudományi tagozat.


A menza nem túl jó, pár éve váltottak egy új szolgáltatóra, azóta a többség nem a menzán eszik. Nem hiszem, hogy a protekció sokat segítene, pap ajánlás kell. Az, hogy mennyit kell tanulnod, meg leginkább tőled függ.


Ha lenne kérdésed, inkább privát üzenetet írjál, mert a kérdésedet nem biztos, hogy olvasni fogom még.

2016. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon :) majd írok, ha még van kérdesem :)
2016. okt. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!