Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 12-es vagyok egy négyosztál...

Ha 12-es vagyok egy négyosztályos gimnáziumban, akkor átvesznek egy 5 osztályosba?

Figyelt kérdés
Mondjuk akkor, ha tanév vége előtt márciusba átjelentkezek egy ötosztályosba, akkor átvesznek-e még?
2016. okt. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az miért lenne jo neked?:D
2016. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát mert később kellene kezdenem az egyetemet (most jöttem rá, hogy mi akarok lenni, és a felvételire azokból a tantárgyakból már nem nagyon tudok felkészülni), lenne két szalagavatóm/bálam :), 2x készülnék fel az érettségikre, így jobban sikerülnének (valószínűleg) és még ilyen jó dolgok :D

ja és megbukni nem akarok hogy még egy évet járhassak a sulimba:)

2016. okt. 25. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez annak az iskolának a képzési programjától függ, ahova jelentkeznél. Ott kell megkérdezni, vidd az eddigi bizonyítványaid!
2016. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban nem ajánlanám, mert februárban már be kell adnod kötelezően az érettségi jelentkezést.
2016. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:
Inkább végezz el egy 1+1 egy középfokú+felsőfokú szakképzést, aztán ha az nem jött be igazán már egy középfokú szakmával mehet tovább egy év után, ha bejött akkor két év alatt már egy felsőfokú szakmai képzettséggel mehetsz főiskolára vagy egyetemre, vagy OKJ-ra amihez felsőfokú végzettség kell!
2016. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!