Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire kemény az esti suli?

Mennyire kemény az esti suli?

Figyelt kérdés
Október végén leszek 18 éves, gimnáziumba járok, most ismétlem a 11. osztályt, ugyanis bizonyos okok miatt úgy alakult, hogy megvágtak.Átmentem egy keményebb suliba(mivel nem az agyi képességeimmel volt gond), de kétségbeesetten tapasztalom, hogy egész máshogy tanulnak, mint ahogy mi tettük, és rengeteg a lemaradásom, behozhatatlannak érzek bizonyos tantárgyakat.Eléggé az idegösszeomlás szélén állok a sok éjszakába nyúló tanulás miatt, amivel igyekszem pótolni a hiányosságaimat, s ráadásul sajnos kevés sikerrel.Arra gondoltam, hogy novembertől beiratkoznék esti képzésre, és akkor bőven lenne időm tanulni napközben.1 héten 2-3 napot dolgozni is szeretnék mellette, mivel azért is vonz ez a fajta iskola, mert nem tölti ki az összes időmet, tudok mellette keresni, és így minél előbb elhúzhatok itthonról(ez az elsődleges célom).Az osztályom aranyos, kedves, de vhogy mégis kívülállónak érzem magam, és úgy gondolom többet érnék az esti képzéssel, és 2 legyet ütnék egy csapásra.Mit gondoltok?
2008. okt. 3. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban jók a képességeid, könnyedén el tudod végezni. Évekig tanítottam ilyen típusú iskolában, így biztonsággal állíthatom: nem lesz vele gondod. Több, estin végzett növendékem folytatta érettségi után a tanulmányait egyetemen, főiskolán. Csak akarni és tanulni kell.
2008. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet végezni, csak akarat és szorgalom kell hozzá. Akkor mindegy, hogy végzed el.
2021. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!