Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnoki Verseghy Ferenc...

Szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én ide szeretnék menni,a szüleim a Vargát ajánlják nekem.Verseghysek! Tényleg kemény követelményeknek kell megfelelnetek, melyik tagozatra érdemes leginkább menni?
2016. okt. 13. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
kemény mint az állat :)
2016. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Eleinte kemény, de ha kilencedikben tanulsz rendesen, és megszeretnek a tanárok, utána nem vészes.
2016. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kemény, persze, ha kitűnő akarsz lenni, akkor biztosan az, meg tanároktól is függ, hogy mennyire magasak az elvárásaik. Mondjuk az emelt matek/természettudomány biztos sokkal nehezebb. A tagozat pedig attól függ, hogy mi érdekel.
2016. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zolály ***** válasza:
100%
Áldanád az Istent, ha a Verseghybe jönnél, és nem a Vargába :) Hidd el, a legnormálisabb iskola a megyében, mindenki jó fej, tanulni meg persze kell, de ha beleszoksz, utána egyáltalán nem vészes :)
2016. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes, utolsó két évben meg kell nyomni rendesen, de akkorra már ráállsz. Vannak elvárások persze, de a te érdekeidet szolgálják. Igazából tanárfüggő, van ami keményebb, van ami kicsit könnyebb. Én tavaly végeztem, szerintem rendesen felkészítettek az érettségire. (A közepeim mind 90% felettiek lettek) Első két évben nem voltam kitűnő, de utolsó kettőben igen. Nyilván nem egyszerű, hisz a megye legjobb gimnáziuma és országosan is a legjobb 30-ban benne van, de ha tanulsz akkor egész egyszerűen meg lehet csinálni, arról nem is beszélve, hogy pont azért szeretnél gondolom jó suliba menni, hogy jó egyetemre kerülj és ott még többet kell tanulni. Legalább elkezded megszokni. :)
2016. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami a nagy előnye szerintem (előző vagyok), hogy utolsó két évben nem késő délután vannak a fakultációk 4-5-6-ig, hanem be van építve a délelőtti órarendbe is. Tehát pl. nincs külön irodalmad és még faktos irodalmad, hanem csak faktos irodalmad, ugyanazzal a tanárral. Máshol pedig lehet h a két irodalmat két külön tanár tartja és még a leckék össze sem függnek. Ergó: nem is maradsz olyan sokáig, mint más iskolákban és követhetőbb az anyag is.
2016. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mosomacko2 válasza:
Mennyi a tandíj? Persze hogyha van
jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!