Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szigetvári Istvánffy Miklós...

A szigetvári Istvánffy Miklós ált. Isk. Tényleg az ország egyik legjobbja?

Figyelt kérdés
Valakinek (szülőnek, tanárnak, diáknak) van személyes tapasztalata?

2016. okt. 15. 18:28
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én oda járok. Azt nem hallottam, hogy az ország legjobbja de nem rossz. A tanítás attól függ melyik tanárt kapod. Én szeretem viszont egy pár dolgot hiányolok belőle pl.büfé.
2017. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanárszakos hallgatóként ott hospitáltam, vagyis megnéztem egy-két órát. Nagyon jók a tapasztalataim, de még nem tudom biztosan, hogy biztosan jó-e a gyereknek az, ha folyton dicsérik őt és nem osztályozzák/nem kap házi feladatot.
2017. febr. 5. 16:35
 3/5 anonim válasza:

Szerintem abszolút nem...még a város legjobbjának sem mondanám, pedig csak egy riválisa van. :D

Sok a kisebbségi, neveletlen diák ott, semmiképp sem nevezném jónak...normális ember nem igen jött ki még onnan.

2017. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kérdező: Mi (szinte) mindig kapunk házi feladatot, sokszor bemutatót is kérhetnek (nyilván szorgalmi). Osztályozás 4. osztálytól kezdődik. A dícséret pedig szintén tanárfüggő. Ha pl. tanárszakos hallgató jön akkor mindig előre felkészülnek a tanárok illetve mi is és akkor nem kapunk házi feladatot. (nem tudom melyik tanárnál/tanároknál voltál)


3. válaszoló: Ez nem igaz. Természetesen mindenhol van ilyen gyerek. Normális diák nem jött ki onnan? Pl. Módos Péter is oda járt.

2017. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én sem mondanám az ország legjobbjának, tény hogy elég sok országos versenyen szép eredményeket érnek el, de azért nem sorolnám a legjobbak közé.De attól függetlenül téényleg szuper suli, én is ide jártam. Tavaly ballagtam,. Az hogy sok a kisebbségi, hát szerintem ma már nincs olyan suli ahol ne lennének, max a nagyon elit iskolák, de itt sincs semmi gond szerintem velük, és nincs több mint máshol.
2018. júl. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!